За минулий тиждень бізнес отримав 2,5 млрд грн доступних кредитів

18.09.2023 18:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Понад 700 підприємців отримали за минулий тиждень кредити за урядовою програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 2,5 млрд грн.
З початку 2023 року банки видали бізнесу 19 тисяч кредитів на 67 млрд грн.
Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано 72 тисячі кредитів на 234 млрд грн. Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 61 млрд грн та на антивоєнні цілі – 51,4 млрд грн.
На рефінансування попередньо отриманих кредитів було видано 28,1 млрд грн, на поповнення оборотного капіталу – 32,1 млрд грн, на інвестиційні цілі – 17,4 млрд грн.
Окрім того, аграрії отримали 36,8 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 4,4 млрд грн кредитів для поповнення обігових коштів. Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють у сферах: сільського господарства (51%); торгівлі та виробництва (26%);  промислової переробки (14%).  Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, Київська, Вінницька області та м.
Київ. На сьогодні участь у програмі беруть 45 банків, найбільшу кількість кредитів видали «Приватбанк» (33,5 тис.), «Ощадбанк» (10,7 тис.) та «Райффайзен Банк Аваль» (5,4 тис.).

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - Зелена платформа допомагає бізнесу та громадам знаходити фінансування щодо цілей НПЕК
18:00 - Необгрунтовані активи: держава стягне з депутата Київради 20 мільйонів гривень
17:56 - За пів доби критичну інфраструктуру атакували 400 дронів – Свириденко
17:30 - У Києві вперше зібралася Стратегічна група радників при Форумі "Архітектура Безпеки"
17:30 - Як бізнесмен Веселий отримав контроль над "Карпатнафтохімом" — нові "плівки Міндіча"
17:20 - В Україні на міжнародних трасах завершили основний ремонт доріг
17:15 - Україна та Німеччина посилюють кліматичне партнерство: узгоджені кроки в межах проєкту PAABS
16:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:50 - Нові "плівки Міндіча": наглядову раду "Сенс Банку" сформували фігуранти справи "Мідас"
16:48 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДУ «ІЕОР НАМН» (м. Київ, Подільський район, вул. Вишгородська, 69)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕБАНСЬКИЙ ЗДО "ОЛЕНКА" (ЯСЛА-САДОК) (Вінницька обл., Тульчинський р-н, село Клебань, вулиця Подільська, будинок 3)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СГВК «АВАНГАРД» (Миколаївська обл., Миколаївський р-н., с. Українка, вул. Соборна, 5)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ «Світанок» (Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Лебедівка)
16:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКРІС АГРО ГРУП» (Рівненська обл., Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Франівка, вул. Захисників України, 1В)
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 травня
16:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Філія «Писарівська гімназія» Клембівського ліцею (Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с. Писарівка, вул. Шевченка, 21)
16:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РОКМАНТ» (Житомирська обл., Житомирський район, Попільнянська територіальна громада, с. Паволоч, вул. Завалля 1, буд. 100-А)
16:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕМБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ (Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с. Клембівка, вул. Наконечного Віктора, 28)
16:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди НВП «ДИСКОВІ СИСТЕМИ» ТОВ (Київська обл., Бучанський р-н, с. Святопетрівське, вул. Юнацька, 17/1)
16:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПАП «ДЗВІН» (Тернопільська область, Чортківський район, с. Звиняч, вул. Крайня, будинок 1г)
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форми довідки про підтвердження статусу підприємства «зеленої» електрометалургії»
16:30 - Як подолати тіньовий ринок авто
16:20 - Податкова попереджає про нову хвилю фейкових розсилок нібито від їхнього імені
16:18 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форми довідки про підтвердження статусу підприємства «зеленої» електрометалургії»
16:05 - 67% опитаних українців користуються «Національним кешбеком», 41% користувачів стали частіше купувати українські товари
15:48 - Бізнес зможе залучати доступні кредити на будівництво розподіленої генерації
15:40 - Тернопіль частково залишився без світла після ворожої атаки
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.05.2026


Більше новин