Из-за сокращения добычи нефти в мире наблюдается дефицит дизельного топлива

18.09.2023 17:35 | Укррудпром

16:55 18 сентября 2023 года

В мире наблюдается дефицит дизельного топлива из-за сокращения добычи нефти. Нефтеперерабатывающим заводам не удаётся производить достаточно топлива, что приводит к резкому росту цен и очередной волне инфляции. Об этом пишет Bloomberg.

В прошлый четверг цены на дизтопливо в США подскочили до самого высокого уровня за всю историю этого времени года — выше $140. А в Европе с лета они выросли на 60%.

“И ситуация может стать ещё хуже”, — пишет Bloomberg.

Поскольку Саудовская Аравия и россия объявили, что продлят ограничения на добычу до конца года. Особенная “напряженность” на рынке возможна зимой.

Ситуацию усугубили еще несколько факторов: жара в Европе летом, которая вынудила сократить производство, сокращение промышленности в эпоху коронавируса, резко возросший спрос на другие нефтепродукты, такие как авиационное топливо и бензин, новые квоты Китая на экспорт топлива.

При этом в самой рф и на оккупированных ею территориях Украины цены на дизель также растут и наблюдается его дефицит.

Додати коментар

Користувач:
email:





Pound sterling swings
Brexit deal negotiations
Markets hold their breath

- Fin.Org.UA

Новини

19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)
16:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АЙС ЛОГІСТИК ГРУП” (Київська обл., Броварський р-н, Великодимерська т. г., селище Велика Димерка, вул. Броварська, 152)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, 69)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СОФТ ЕНЕРДЖІ» (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лікаря Парнети, буд. 16)
16:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Львівська обл., Шептицький (Червоноградський) р-н, селище Добротвір, вул. Промислова, 12)
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ГРАНУМ ПЛЮС» (Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Межиліска)
16:22 - Уряд планує вдвічі швидше закуповувати енергообладнання через спецфонд
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП БМР «СПЕЦКОМБІНАТ» (Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Київська, буд. 94 (проммайданчик №2)
16:21 - Прокуратура хоче повернути будівлю Головної пошти Львова у держвласність
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПІІ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» (м. Київ, Шевченківський р-н., просп. Берестейський, 32, літ «2Г»)
16:20 - Проєкт за 1,2 мільярда євро: ДТЕК збудує одну з найбільших вітроелектростанцій у Європі


Більше новин