Хай небо буде мирним, а Україна чистою: команда Міндовкілля долучилась до Всесвітнього дня прибирання

18.09.2023 16:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

16 вересня в Україні відбулась найбільша соціальна екологічна подія – Всесвітній день прибирання.
Десятки тисяч громадян у 24 регіонах разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні світу вийшли на толоки у своїх подвір’ях, парках чи зелених зонах.  До Всесвітнього дня прибирання у столиці долучився 2741 учасник, було зібрано та вивезено 3002 м/куб сміття, комунальні підприємства задіяли 96 одиниць техніки, а також було висаджено 67 зелених насаджень.  Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький, заступники Міністра Вікторія Киреєва та Сергій Власенко разом з фахівцями Міндовкілля, Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it, Ukraine та небайдужими громадянами 16 вересня прибрали локацію біля ВДНГ у столиці.
  До акції, навіть, приєднувалися українці за кордоном, зокрема, три локації у Німеччині, а також Естонії, ОАЕ, Українці в Італії та інших країнах.
Таким чином українці подякували приймаючим містам та мали змогу зустрітися зі своїми співвітчизниками.  “Дуже радує, що попри таку складну ситуацію в країні для українців усе ж залишається важливим питання чистоти довкілля.
Про це свідчить той факт, що з роками кількість людей, які долучаються до Всесвітнього дня прибирання лише збільшується.
Але важливо, що такі заходи не суто про прибирання, це більше про формування в українців екосвідомості та екозвичок.
Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”, – зазначив Олександр Краснолуцький.  Станом на 17 вересня під час традиційних толок учасники очистили 4172 локації у 24 областях України.
У Києві силами волонтерів за підтримки КМДА очистили 60 локацій.
До Всесвітнього дня прибирання у столиці долучився 2741 учасник, було зібрано та вивезено 3002 м/куб сміття, комунальні підприємства залучили 96 одиниць техніки, а також було висаджено 67 зелених насаджень.  Всесвітній день прибирання в Україні за 5 років об’єднав 1 082 501 людину, учасники прибрали Україну від 4647 тонн сміття та 456,5 тонн знайденого відправили на вторинну переробку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock market soars high,
Bulls and bears in fierce battle,
Greed and fear collide.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 16 березня: нафта московія майже по $100, ремонт АЕС, група з відновлення роботи аеропортів
20:45 - Долар іде до найгіршого дня за місяць через падіння цін на нафту
20:20 - московія кинулась заливати нафту в танкери на продаж після послаблення санкцій США
20:05 - Уряд додатково виділить 3 мільярди гривень на ремонт особливих доріг
19:55 - Словаччина зупинить аварійну енергетичну допомогу Україні: що буде зі світлом
19:40 - Торгівля та ще одна галузь стали лідерами з наповнення бюджету у 2026 році
19:30 - В Україні 17 березня не вимикатимуть світло для населення
19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:20 - В Україні створили робочу групу для відновлення роботи аеропортів
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального
17:55 - НКЦПФР і ЄБРР працюють над біржовим холдингом із залученням стратегічного інвестора
17:55 - Іран просить Індію звільнити три затримані танкери
17:53 - Фонд часткового гарантування кредитів відібрав небанківські установи для фінансування фермерів
17:50 - Генпідрядника будівництва мостів змусили сплатити державі 109 мільйонів гривень
17:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 17 березня
17:10 - Ажіотаж на паливному ринку України спадає – Свириденко
17:04 - Гірськолижний курорт у Карпатах: спорт і природа в одному місці
17:03 - Молдова відновила імпорт української курятини
17:00 - Майже $100 за барель: ціна на російську нафту в Індії рекордно зросла
16:44 - Skoda Superb 2025: що змінилося у порівнянні з попередньою моделлю
16:39 - Власниця масажного салону стала ключовим постачальником енергії комунальникам Полтавщини – ЗМІ
16:35 - Кількість користувачів сервісу "Дія" збільшився до 24 мільйонів
16:30 - Якою має бути економічна політика України?
16:01 - Кава щодня: користь, аромат і маленькі ритуали
16:00 - єОселя: щотижнева статистика


Більше новин