Понад 800 об’єктів медзакладів вдалося частково або повністю відновити від початку повномасштабної війни в Україні

18.09.2023 16:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Ворог щоденно атакує цивільну, в тому числі й медичну інфраструктуру України та тероризує мирні міста й населення країни.
Попри це в Україні активно триває процес відновлення тих медичних закладів, які були пошкоджені росією.
Так, за понад 18 місяців війни у різних областях вже відновлено повністю або частково 820 об’єктів медзакладів.  Зокрема, 403 об’єкти відновлено повністю та ще 417 – частково.
Найбільше – в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях.  На сьогодні процес відновлення медичної інфраструктури є пріоритетом для держави, аби попри тривалу війну та наднавантаження українські пацієнти мали доступ до якісної та необхідної медичної допомоги.  Тому всупереч постійним обстрілам та бомбардуванням Міністерство охорони здоров’я України разом із партнерами працюють над відновленням української медичної інфраструктури, щоб наші лікарні могли функціонувати та надавати медичну допомогу.  Зазначимо, що за понад рік повномасштабної війни ворог пошкодив 1 436 об’єктів медзакладів та ще 190 об’єктів зруйнував повністю.
Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини та Чернігівщини.
  

Додати коментар

Користувач:
email:





Diversify risk,
Don't put all your eggs in one,
The market takes all.

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - Прокуратура України повідомила про підозру іранцю, який сприяв запуску виробництва дронів у московія
16:46 - Кабмін продовжив спецумови постачання газу для виробників тепла
16:35 - Україна скоротила імпорт електроенергії на третину
16:30 - Як захистити інтелектуальну власність
16:25 - На Харківщині суд повернув державі 28 га "оборонних земель"
16:20 - Вивести ринок із тіні: Мінрозвитку готує реформу таксі
16:03 - В Україні прискорилася інфляція
15:56 - Розподілена енергетика: терміни реалізації проєктів в Україні зросли – ЗМІ
15:40 - ЄС закликає Трампа дотримуватися санкцій проти російської нафти
15:35 - Уряд запустить аукціони щодо права користування титановими родовищами Фірташа
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
15:30 - Українські металурги скоротили виробництво
15:22 - У "Резерв+" стався збій
15:05 - Рада провалила законопроєкт про "податок на OLX"
15:03 - УЗ розповіла про ремонтні плани-2026: ремонтуватиме й у прифронтових областях
14:48 - Податкова фіксує зростання податків до місцевих бюджетів
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?


Більше новин