«ІНГО» буде відшкодовувати аграріям збитки, що сталися внаслідок воєнних дій

18.09.2023 14:50 | forinsurer.com ... все о страховании

Страхова компанія «ІНГО» розширила програму страхування озимих посівів та готова включати до стандартного страхового захисту додаткове покриття воєнних ризиків, яке допоможе агропідприємствам зберегти фінансову стабільність.

Окрім стандартних ризиків, до яких належать різноманітні негативні погодні фактори (надзвичайно низька температура, льодова кірка, випрівання, посуха тощо) «ІНГО» готова страхувати ризики пошкодження посівів в результаті подій, що прямо чи опосередковано стали наслідком воєнних дій.
Застрахувати від воєнних ризиків можна озимі посіви, що знаходяться на неокупованій території, але не ближче 50 км від зони бойових дій або державного кордону з республікою білорусь та рф.

«В світовій практиці воєнні ризики завжди знаходяться у переліку стандартних виключень, а збитки по ним не відшкодовуються», – зазначає директор департаменту корпоративного страхування «ІНГО» Сергій Кривошеєв. – «Проте зараз в Україні склалася ситуація, коли ми готові переглядати правила, аби створити для аграріїв більше можливостей. Адже розуміємо, що від їхньої успішності залежить не лише економічний стан аграрного сектору, а й багатьох інших».

У разі настання страхового випадку «ІНГО» компенсує понесені витрати на посів та вирощування сільськогосподарських культур, які були пошкоджені або знищені через безпосередні дії військових (в тому числі маневри чи інші заходи), переміщення військової техніки, будівництва оборонних споруд, витрати на розмінування тощо. Компанія бере на себе відшкодування таких витрат в залежності від обсягу застрахованих посівів з лімітом від 500 тис. до 2 млн. грн.

Врегулювання страхових випадків для подальшого відшкодування збитків проводиться за звичайною процедурою протягом 15 днів з моменту подачі необхідних документів. Документ, що підтверджує факт настання страхового випадку за воєнними ризиками, потрібно отримати у військово-цивільної адміністрації, ДСНС або Національної Поліції.

Скористатися пропозицією можуть підприємства, що страхують понад 1500 га озимини. Страхування розповсюджується на всі озимі культури, які вирощуються промисловим способом. Посіви приймаються на страхування до 15 грудня 2023 року.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





The euro zone struggles,
Leaders seek to find a fix,
Will it come in time?

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.08.2026
06:00 - "Ніхто навіть не може уявити, якою буде зима". Чи чекати українцям енергетичного колапсу?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:15 - МАГАТЕ завершило восьму місію з оцінки стану електричних підстанцій України, які забезпечують стабільну роботу АЕС
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026
15:46 - Кремль використовує проблеми у Криму для тиску на населення – ГУР
15:45 - Нафтогігант Shell продав усю свою "зелену" енергетику в Європі: хто покупець
15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин