У «Паспортному сервісі» за кордоном обміняли понад 13тисяч посвідчень водія

10.06.2023 13:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сервісні центри МВС плідно співпрацюють з відокремленими підрозділами ДП «Документ» за кордоном.
У 10 центрах «Паспортного сервісу» в 6 країнах світу можна отримати послугу обміну українського посвідчення водія на таке ж українське. І за 5 місяців цього року послугою обміну вже успішно скористались майже 13,5 тисяч водіїв у Польщі, Словаччині, Туреччині, Чехії, Німеччині та Іспанії. Від початку року станом на 5 червня найбільше обмінів посвідчення водія відбулось у Польщі.
Тут у 4 центрах ДП «Документ» у Варшаві, Кракові, Вроцлаві та Гданську послугою скористалися понад 10 тисяч водіїв, яким потрібно було обміняти наявне посвідчення водія на нове. На другому місці Німеччина — видано майже 1 200 нових посвідчень водія замість старих, протермінованих або через зміну особистих даних.
У цій країні два центри ДП «Документ» у Берліні та Кельні надають не лише послуги паспортного сервісу, а й послугу з обміну українського посвідчення водія на таке ж українське. Трійку лідерів за кількістю обмінів посвідчення водія за кордоном «замикає» Чехія.
У Празі вже видали понад 1 тисячу українських посвідчень водія у зв’язку з обміном. У Словаччині обміняно близько 750 посвідчень водія, у Туреччині — майже 250, та в Іспанії — понад 40. Адреси, де працюють мобільно-технічні комплекси та стаціонарні центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» за кордоном, і де проводять обмін посвідчення водія: Варшава, Aleji Jerozolimskie, 179, 02-222, 2 поверх ТРЦ «Blue City»;Гданськ, Aleja Grunwaldzka 415, 80-309; Краків, Pawia, 5, 31-154, 2 поверх ТЦ «Galeria Krakowska», вхід з паркінгу сектору С;Вроцлав, plac Grunwaldzki 22, 50-363; Стамбул, Londra Asfalti E-5 Karayolu Uzeri, Airport AVM, паркінг за ТЦ «Аеропорт»;Прага, 110-00, Namesti Republiky 656/8, паркінг ТЦ «Kotva»; Братислава, 821-09, Mlynske nivy 5A, територія автостанції -1 поверх ТЦ «Nivy centrum»;Валенсія, Xativa, 46007, поряд зі станцією метро та залізничним вокзалом; Берлін, Am Treptower Park 14, 12435, поверх 2;Кельн, Breslauer Platz, 50668. Запис на отримання послуг проводиться онлайн через сайт «Паспортного сервісу», а також є обслуговування в порядку «живої» черги.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear, which way?
Forecasters predict the trend
Uncertainty reigns

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу
16:00 - Під час російської атаки на Київ ракета влучила у склад GoodWine
14:52 - На Харківщині московія пошкодила черговий термінал "Нової пошти": загинули троє
13:57 - Samsung скорочує робочі місця в США
12:51 - Ворог знищив один з найбільших логістичних хабів України
11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії


Більше новин