Уряд створив Міжвідомчу робочу групу з антикорупційних цифрових інструментів

10.06.2023 13:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міжвідомча робоча група допоможе оперативно і своєчасно вживати заходів у сфері цифровізації, які передбачені Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки.
Зокрема, цифровізувати різні галузі, щоб запобігти корупційним схемам і махінаціям. Антикорупційною програмою передбачено впровадження 63 цифрових продуктів — інформаційних систем, електронних комунікаційних мереж, засобів інформатизації тощо.
Серед них — удосконалення функціонування Єдиного реєстру об’єктів державної власності, введення в експлуатацію єдиного електронного Містобудівного кадастру, створення інформаційно-комунікаційної системи «Єдина інформаційна система обліку Національної програми інформатизації». Міжвідомча група дасть змогу ефективно планувати впровадження цих цифрових продуктів, що позитивно вплине на результативність та ефективність роботи держорганів, підприємств чи бізнесу. Очолять Міжвідомчу групу Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, а також до складу ввійдуть представники Міністерства цифрової трансформації, Міністерства фінансів і Міністерства юстиції України. До Міжвідомчої групи ввійшли представники програм та проєктів, які надають підтримку Уряду України в реформуванні сфери державного управління та послуг і допомагають викорінити корупцію в ключових галузях.
Зокрема, програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS», проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ та цифровізації сектору юстиції в Україні (Право-Justice II), проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» (EUACI), проєкту міжнародної технічної допомоги USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI).

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

11:55 - Суд може знову скасувати глобальні мита Трампа: компанії подали позов
11:25 - У Сакартвело стався другий блекаут за два дні
10:45 - московія вдарила по автодвору термінала "Нової пошти" в Сумах: є загиблі та поранені
10:25 - В Енергоатомі відреагували на закиди 51 нардепа про корупційні ризики
10:00 - московіяни за ніч атакували низку АЗС на Полтавщині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:49 - Шість областей України отримали потужні системи накопичення енергії для посилення енергетичної стійкості
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх
17:55 - Nova Post розпочала співпрацю з польською ORLEN Paczka
17:50 - Уряд разом з ЗСУ готує рішення для захисту економіки в Чорному морі
17:20 - Власник Durex домовився про продаж частини бізнесу в московія
17:15 - Компанію, яка ремонтувала мости, змусили повернути до бюджету 23,5 мільйона гривень
16:50 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:47 - Страхового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
16:30 - Як перестати латати діри в енергетиці
16:30 - Укрзалізниця попереджає про можливі зупинки Київської електрички
16:10 - За добу Сили безпілотних систем вразили 19 енерговузлів
15:55 - Російський центробанк різко підвищив прогноз інфляції в країні
15:38 - Грузинський НПЗ потрапив під санкції: яка причина
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026


Більше новин