Украинские аграрии проведут ответную забастовку и заблокируют въезд польских грузовиков в Украину

10.06.2023 10:20 | Укррудпром

09:30 10 июня 2023 года

Всеукраинская аграрная рада (ВАР) и Ассоциация производителей молока (АПМ) проведут зеркальную забастовку в ответ на начатый польскими фермерами протест против транзита через территорию Польши украинской сельхозпродукции и не будут пускать в Украину польские грузовики.

Украинские аграрии заняли решительную позицию по защите своих интересов и отечественного агросектора. В знак протеста против действий польских сельскохозяйственных производителей, которые начали забастовку и заблокировали пункт пропуска (ПП) “Дорогуск — Ягодин” для грузов с украинским зерном, отечественные сельхозпроизводители решили действовать зеркально, — отмечается в сообщении пресс-служба ВАР.

Украинские аграрии перекроют движение польским грузовикам через четыре международных пункта пропуска, а именно: ПП “Дорогуск — Ягодин” со стороны Украины, в пгт Краковец возле ПП “Краковец-Корчева”, в с. Рата возле ПП “Рава-Русская” и в с. Шегини возле ПП “Шегини-Медика”.

Акция начнется 10 июня в 10:00 и продлится до 00:00 14 июня.

Как сообщалось, в течение нескольких дней польские фермеры блокируют ПП “Дорогуск — Ягодин” в знак протеста против наплыва украинского зерна на польский рынок.

Проезд разрешен только для транспортных средств с гуманитарной помощью. В рамках акции протеста из Польши в Украину каждый час будут пропускают по два грузовика с гуманитарной помощью, а из Украины в Польшу ни одного.

По данным на утро пятницы, около 320 большегрузных автомобилей стояли в девятичасовой очереди на выезд из Польши в Украину в пункте пропуска “Дорогуск”. По данным украинской стороны, в электронной очереди на въезд в Польшу зарегистрировано 3185 грузовиков.

Как ожидается, польская акция протеста продлится до полуночи понедельника.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криптовалюта
Стала визнаною валютою
На майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026
15:46 - Кремль використовує проблеми у Криму для тиску на населення – ГУР
15:45 - Нафтогігант Shell продав усю свою "зелену" енергетику в Європі: хто покупець
15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:05 - На Дніпропетровщині викрили конвертцентр із 20 підконтрольними фірмами
14:58 - Суд підтримав позицію ДПС: виробник тютюнової продукції має сплатити до бюджету понад 3,2 млрд грн податків
14:40 - Великі мережі АЗС знову підвищили ціни на дизель
14:25 - Мінвідновлення оновило статистику ударів московія по судноплавству
14:13 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією
14:00 - Уряд змінив порядок переоформлення відстрочки від мобілізації


Більше новин