Уряд розширив перелік обов'язкових для надання через ЦНАП адміністративних послуг для ветеранів та їхніх родин

09.06.2023 22:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р.
№ 523 “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” внесено на засіданні Уряду у п"ятницю, 9 червня. Відтак, для ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України, особам з інвалідністю внаслідок війни стануть доступні послуги у ЦНАПах, зокрема, щодо встановлення статусів, видачі/заміни посвідчень, продовження дії документів, призначення грошової допомоги чи компенсації тощо. Як зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, надання належного і якісного сервісу ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам полеглих Воїнів є одним із пріоритетних завдань, визначених Урядом в межах формування комплексної ветеранської політики. Для цього Мінветеранів вже реалізує окремі партнерські проекти з місцевими органами влади щодо відкриття “єдиних вікон” для ветеранів.
Крім того, Міністерство провело навчання для 1015 адміністраторів ЦНАПів усіх областей України щодо якості надання адмінпослуг цим категоріям осіб, нагадала Юлія Лапутіна. “Цифровізація ветеранських послуг та їх доступність – у пріоритеті Мінветеранів.
Держава та суспільство мають бути готовими до масового повернення українських Захисників і Захисниць після перемоги, сприяти їхній якісний і безпроблемній реінтеграції до родин, своїх громад.
А людиноцентричний підхід до надання послуг дозволить зміцнити соціальну єдність та додасть стійкості державі.
Дякую всім за готовність до співпраці з Мінветеранів”, – наголосила Юлія Лапутіна. Ухвалений документ розроблено фахівцями Міністерства у справах ветеранів України на виконання кроку 242 Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік, а також для приведення чинного розпорядження №523 у відповідність до Закону України від 15.03.2022 № 2121-IX.

Додати коментар

Користувач:
email:





A maze of markets,
Money flows through tangled webs,
Investors’ assets.

- Fin.Org.UA

Новини

11:29 - Управління комплаєнс-ризиками охоплює основні обов’язки платника податків
11:27 - Тренінг з платниками Синельниківщини стосовно Деклараційної кампанії 2026
11:26 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
11:25 - Рентна плата: до місцевих бюджетів за використання лісових ресурсів платники спрямували майже 144,0 тис. гривень
11:24 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
11:21 - Податок на нерухомість: внесок платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 275,8 млн гривень
11:19 - Інтерв’ю щодо декларування доходів громадян за 2025 рік
11:18 - Зустріч податківців з Павлоградською філією Дніпропетровського ОЦЗ щодо створення комплексної системи супроводу для учасників грантової програми «Власна справа»
11:16 - Зручно і швидко подати заяву та отримати довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток можна через Електронний кабінет
11:15 - Задекларована праця – це внесок у стабільність країни, підтримка економіки та соціальний захист працівників
11:14 - Дніпропетровщина: збір за місця для паркування транспортних засобів поповнив місцеві бюджети на понад 11,3 млн гривень
11:13 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
11:11 - Бюджет отримав майже 160,7 млрд грн ПДФО за І квартал 2026 року
11:10 - Брифінг в Павлоградській ДПІ щодо декларування доходів
11:09 - Безбар’єрність: комфорт і доступність сервісу для платників – у фокусі уваги податкової служби
11:07 - Акцизний податок: з вироблених товарів до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини сплатили понад 68,1млн гривень
10:11 - У шести областях нові знеструмлення внаслідок ворожих атак на енергетику
09:52 - В Україні цьогоріч ФОПів відкрилось більше, ніж закрилось: популярні сфери
09:45 - Дорога нафта від війни в Ірані лише підлатала, а не вилікувала економіку московія – FT
09:15 - Чутливе питання: Україна та МВФ шукають альтернативи ПДВ для ФОП
09:12 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нафта відреагувала на ризик ескалації на тлі конфіскації США танкера Ірану
08:30 - Навіщо аграріям реєстр біометану
08:00 - Черги замість грошей. Чому провалилася реформа дитячих виплат
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.04.2026
18:00 - Трамп ініціював переговори з Іраном про закритий Ормуз: останні вимагають зняти блокаду
17:07 - Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит
15:59 - Tesla запустить таксі-роботів ще у двох містах
15:00 - Хакери сколихнули крипторинок викравши $290 мільйонів із системи, яка вважалась неприступною
14:42 - Щотижневий дайджест


Більше новин