Фарід Сафаров обговорив з італійською делегацією допомогу у відновленні українського енергосектору

09.06.2023 20:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра енергетики України Фарід Сафаров провів зустріч з італійською делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо.
Участь у зустрічі також взяв координатор робочої групи з питань відбудови та зміцнення стійкості України Давіде Ла Чечиліа. Фарід Сафаров подякував італійській стороні за підтримку України і надану допомогу енергетичному сектору, зокрема 11 вантажів гуманітарної допомоги загальною вагою понад 119 тонн. Особливу увагу на зустрічі сторони приділили катастрофі, яка виникла внаслідок підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.
Фарід Сафаров наголосив, що ГЕС була важливим об’єктом української критичної інфраструктури, і, окрім своєї функції стабілізації мережі, водосховище забезпечувало водою сотні тисяч домогосподарств. «Руйнування Каховської ГЕС – це навмисний терористичний акт російської федерації, що спричинив катастрофу, якої Європа не бачила десятиліттями.
Десятки тисяч людей втратили домівки», - зазначив він. Заступник Міністра наголосив, що енергетичні компанії активно проводять ремонтні і відновлювальні роботи, зокрема для підготовки до наступного опалювального сезону, який може бути досить складним з огляду на продовження військових дій. Фарід Сафаров запросив італійських партнерів ознайомитися зі списком поточних потреб українського енергосектору і за можливості й далі допомагати з відновленням енергетичної інфраструктури шляхом надання гуманітарної допомоги або через внески до Фонду підтримки енергетики України, створеного при Секретаріаті Енергетичного Співтовариства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks and bonds are sold
In primary market
New securities

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - У січні держбюджет отримав на 8% менше податків, ніж планувалося
13:57 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:56 - Приватбанк закрив відділення на Донеччині
13:48 - Зеленський запровадив санкції проти компаній, які обслуговують танкери московія
13:45 - Транзит нафти московія через Україну скоротився до нового мінімуму
13:35 - Малайзія затримала два танкери, один – з "тіньовиків" московія
13:25 - Способи подання податкових декларацій платниками податків, передбачені ПКУ
13:23 - Отримання платником витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску через Електронний кабінет
13:21 - Про необхідність подання ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, заяви за ф. № 1-ЄСВ
13:20 - Коди бюджетної класифікації, за якими сплачується податок на прибуток підприємств з 01.01.2026
13:18 - Податковий облік з ПДВ: покупцем – неплатником ПДВ повернено частину товарів із зарахуванням коштів у рахунок оплати іншої поставки
13:18 - Зеленський: Цілеспрямованих ударів московія по енергетиці поки що немає, ворог тероризує логістику
13:16 - Про отримання фізичною особою інформації про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків
13:14 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
13:13 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
13:12 - Порядок розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію
13:10 - Погашення податкової заборгованості: відкритий діалог з платниками
13:09 - "Укренерго" на Одещині відкорегує графіки з урахуванням багатьох будинків з електроопаленням
13:08 - Спрощена система без помилок: податківці Дніпропетровщини провели інформаційно-роз’яснювальну сесію для бізнесу
13:07 - Декларування - 2026: кому необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи
13:06 - ДПС та Рада бізнес-омбудсмена спільно реалізували перший в історії України кейс податкової медіації
13:05 - Цифровізація та ефективне адміністрування: ДПС обговорила плани з британськими партнерами
12:53 - московія вдруге за добу атакувала вугільне підприємство на Дніпропетровщині
12:50 - Німеччина заарештувала п'ятьох осіб, зокрема українців, за поставки російській оборонці
12:40 - На Запоріжжі московитський БПЛА влучив у тепловоз
12:30 - Чому буксує план "Б" в енергетиці?
12:21 - Один з найбільших торговельно-офісних комплексів Києва повністю відновив роботу
12:17 - Підписка на військо: як підтримати підрозділ, якому ви довіряєте
12:12 - Бізнес послабив оцінки ділової активності – НБУ
11:50 - Кінець енергетичного перемир’я: через атаки ворога знеструмлення у чотирьох областях


Більше новин