Уряд затвердив план заходів з реалізації другого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року

09.06.2023 20:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів на 2023-2024 роки щодо реалізації другого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року».  Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 9 червня.  Документ розроблено з метою визначення власних шляхів та затвердження відповідного плану дій, визначення можливих ризиків, затвердження системи показників, проведення моніторингу та оцінювання.  Актом передбачено створення умов для реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту в умовах продовження дії воєнного стану в Україні та після його припинення чи скасування з використанням заходів безпеки під час проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, підготовки спортсменів до міжнародних спортивних змагань, впровадження у експлуатацію розроблених цифрових технологій, зокрема:  популяризації та організації оздоровчої рухової активності як джерела зняття психоемоційної напруги та рівня стресу для всіх груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю;  впровадження якісних змін у систему надання фізкультурно-оздоровчих послуг населенню;  збільшення відсотку населення, залученого до занять фізичною культурою і спортом;  відновлення у повному обсязі проведення всеукраїнських спортивних змагань;  збереження системи підготовки спортсменів та здійснення організаційно-практичних заходів їхньої підготовки до найважливіших спортивних стартів;  проведення оперативного моніторингу стану закладів дитячо-юнацького та резервного спорту, їхньої спроможності продовжувати свою діяльність в умовах воєнного стану та після його припинення чи скасування;  посилення обмежувальних заходів, спрямованих на відсторонення спортсменів та тренерів, представників спортивних інституцій російської федерації та республіки білорусь від участі у світовому спортивному русі;  приведення законодавства України про антидопінгову діяльність у спорті до положень Всесвітнього антидопінгового кодексу;  посилення інституційної спроможності Національного антидопінгового центру, заснування Національної лабораторії антидопінгового контролю та її ефективного функціонування.
  План розроблений на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2020 року № 1089 «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року».

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, and more
Debt crises are still alive
Can Europe revive?

- Fin.Org.UA

Новини

12:07 - Чи необхідно платникам податків щорічно подавати заяву про застосування ПСП?
12:05 - Для отримання КЕП в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС юридична особа – нерезидент надає пакет документів
12:04 - На підставі яких даних юридична особа заповнюється розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?
12:04 - Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
12:03 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суму сплаченої орендної плати за використання в господарській діяльності землі державної (комунальної) власності?
12:01 - На вебпорталі ДПС розміщено інформацію щодо рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на відповідній території
11:59 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду (року): коли припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
11:58 - Чи має право юридична особа - платник єдиного податку укладати договори переуступки прав вимоги боргу щодо відвантажених товарів?
11:57 - Які документи є підтвердженням експорту робіт, послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності?
11:55 - Операції з тимчасового ввезення на митну територію України та тимчасового вивезення за межі митної території України товарів: порядок оподаткування ПДВ
11:53 - Внесення змін до установчих документів неприбуткової організації: особливості перереєстрації
11:52 - Як при визначенні об’єкта оподаткування з податку на прибуток підприємств враховуються суми ПДВ?
11:51 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено?
11:50 - За яких обставин може бути застосовано адміністративний арешт майна платника податків?
11:49 - За листками непрацездатності (лікарняні) виплачується допомога: чи застосовувати ПСП?
11:47 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами сплатили до загального фонду держбюджету 39,7 млн грн рентної плати
11:46 - Акцизний податок за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини платниками спрямовано понад 188,6 млн гривень
11:45 - Плата за землю: від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 2,7 млрд гривень
11:44 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податковий борг: причини виникнення та шляхи погашення»
11:42 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з платниками регіону питання «дроблення бізнесу»
11:40 - Нові можливості для ветеранів та ветеранок: ДПС запрошує на Фестиваль кар’єри
11:38 - Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
11:37 - З початку року до бюджету надійшло понад 60 млрд грн військового збору
11:00 - Уряд представив напрацювання щодо «Економіки майбутнього» — довгострокової стратегії економічного розвитку України
11:00 - Наказ Мінекономіки від 20.05.2026 № 6035 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів індивідуального захисту”
10:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:00 - Кабінет Міністрів виділив кошти на завершення відновлення житлової інфраструктури Тернополя
09:40 - Fitch знизило рейтинг "Vodafone Україна"
09:30 - Нафта відреагувала на ризик зриву мирної угоди США та Ірану
09:00 - Перевірки для експорту сільгосппродукції до ЄС: Україна запускає експеримент


Більше новин