Прийнято розпорядження КМУ «Про розподіл резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році»

09.06.2023 18:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 9 червня 2023 року, з метою підтримки деокупованих територіальних громад було затверджено чергове розпорядження Кабінету Міністрів України «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році». Розпорядження передбачає розподіл резерву освітньої субвенції між місцевими бюджетами в обсязі 74,9 млн грн, що дасть змогу здійснювати оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників у деокупованих громадах Харківської та Херсонської областей, адміністративно-територіальні одиниці яких відновили освітній процес, а саме: Великобурлуцька Кіндрашівська Курилівська Петропавлівська Вовчанська Куп"янська територіальні громади Харківської області а також: Станіславської Борозенської Милівської Бериславської Дар"ївської – Херсонської області. Нагадаємо, раніше Уряд ухвалив розпорядження від 16 травня 2023 року № 432-р та від 26 травня 2023 року № 472-р «Про розподіл резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році», метою яких було погасити кредиторську заборгованість із оплати праці з нарахуваннями педагогічних працівників, що утворилася на кінець 2022 року в місцевих бюджетах Харківської та Херсонської областей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

18:52 - Митні тарифи Трампа оплачують самі ж американці – дослідження
18:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 20 січня
18:33 - Угорці остаточно домовились із "Газпромом" про купівлю сербського нафтового заводу
18:21 - Ціни на золото та срібло рекордно зросли
18:20 - Програма єОселя: за тиждень українці отримали 135 нових кредитів
18:13 - Від дизайнера до диспетчера: якими були найконкурентніші професії 2025 року
18:11 - Денис Шмигаль поінформував Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про підготовку росіянами атаки на енергооб’єкти
17:50 - Графіки для всіх регіонів: "Укренерго" повідомило про відключення світла 20 січня
17:47 - Прокуратура хоче стягнути 4 мільйона гривень з ексначальника Кременчуцького ТЦК
17:35 - В Україні викрили контрабанду дубових лісоматеріалів до Євросоюзу
17:20 - Індія запропонує БРІКС пов’язати між собою цифрові валюти – Reuters
17:18 - Біля Львова почали будувати перше в Україні містечко для дітей-сиріт
16:55 - Пожвавлення попиту на мотоцикли: які моделі купували українці в 2025 році
16:47 - В яких випадках суб’єкти господарювання повинні повідомляти контролюючі органи про відсутність у них у звітному році об’єктів обчислення екологічного податку?
16:46 - Як отримати швидку довідку та консультації від Контакт-центр ДПС?
16:45 - Електронна черга – це зручний формат взаємодії платників з податковою
16:45 - ФДМУ продав базу відпочинку на Одещині: ціна зросла у 50 разів
16:44 - Зміни для платників єдиного внеску з 2026 року
16:42 - Щодо індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік
16:41 - Волонтерська діяльність: які доходи не оподатковуються ПДФО і військовим збором
16:39 - Найбільший московитський виробник цементу зупинив роботу двох заводів
16:36 - Автоматизована система списання податкового боргу: прозорий єдиний підхід до всіх
16:34 - Безбар’єрність: у ЦОПах для людей з порушеннями слуху забезпечено доступ до усіх послуг
16:29 - «Дроблення бізнесу» - мінімізація податкових та інших обов’язкових платежів
16:28 - Деклараційна кампанія – 2026: декларування іноземних доходів
16:26 - Євросоюз незначно зменшив поставки російського скрапленого газу торік
16:20 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті
16:18 - Податковий календар на 20 січня 2026 року
16:16 - Понад 270,5 млн грн екологічного податку спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
16:15 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло майже 9,1 млн гривень


Більше новин