Заява за підсумками зустрічі Міністра закордонних справ України з Координаторкою системи ООН в Україні

08.06.2023 15:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

8 червня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторка Деніз Браун обговорили посилення допомоги з боку ООН задля подолання гуманітарних наслідків терористичного акту росії на Каховській ГЕС. Українська сторона відзначила направлення ООН гуманітарної допомоги на постраждалі території.
Водночас було зазначено, що масштаб руйнувань та страждань, завданих громадянам і тваринам, потребує якісно іншого реагування.
За підсумками зустрічі узгоджено, що ООН невідкладно збільшить обсяги допомоги та направить додаткові сили до Херсонської та інших постраждалих областей. Крім того, домовлено, що ООН негайно сформує у Запоріжжі та Херсоні групи, які будуть направлені на постраждалі окуповані території Лівобережжя для надання гуманітарної допомоги та евакуації людей за умови забезпечення безпечного проїзду на окуповані території з підконтрольної Уряду України території. Міністр запевнив ООН в тому, що Україна надає всі безпекові гарантії ООН для виконання гуманітарних операцій в усій зоні ураження. Сторони домовились, що згадані підрозділи ООН вирушать до уражених зон на тимчасово окупованих територіях з наших територій, щойно росія надасть доступ та гарантії безпеки.
Наразі Організація Об’єднаних Націй очікує на надання зазначених гарантій від російської сторони та доступу до окупованих територій, постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

12:55 - Поля гниють без дизелю: фермери Куби продають господарства за безцінь
12:35 - Банки України показали актуальний курс валют на 6 липня
12:30 - Як "заморожені" гроші можуть знову працювати на економіку України
12:25 - З початку року Україна отримала понад 4000 одиниць енергообладнання
12:15 - Дрони змусили "Газпром" створювати власні групи захисту об'єктів
11:59 - У разі зміни місцезнаходження/місця проживання платник єдиного внеску сплачує кошти за основним (новим) місцем обліку
11:58 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
11:55 - Грошова допомога на поховання, що виплачується військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час виконання службових обов’язків: чи оподатковується ПДФО?
11:55 - ОАЕ майже всю війну навколо Ормузу таємно вивозили нафту супертанкерами
11:52 - У разі втрати, пошкодження (дострокового знищення) документів, платник зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку
11:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації з плати за землю
11:40 - Оновлено порядок звітування нотаріусів про оренду об’єктів нерухомості
11:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:37 - У Криму атаковані нафтотермінал та енергетична інфраструктура – ЗМІ
11:34 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
11:30 - Отримати електронний підпис без тривалих очікувань - реально!
11:28 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
11:25 - московія атакувала АЗС у Запоріжжі, поранені п’ятеро людей
11:21 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів за перше півріччя 2026 року
11:18 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
11:16 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
11:15 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
11:13 - Електронний кабінет платника стане простішим та розумнішим: команда модернізації завершила опитування користувачів
11:05 - Дрони України атакували один з найбільших НПЗ та порти в московія
10:45 - Понад 4000 одиниць енергетичного обладнання надійшло до України з початку року
10:45 - США допомагають Україні обходити ППО московія: удари по НПЗ зросли в 11 разів – FT
10:15 - московія вдарила по сортувальному центру "Нової пошти" у Дніпрі
09:55 - В "Укренерго" розповіли про наслідки для енергосистеми після масованої атаки московія
09:45 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 6 липня
09:40 - Нафта відреагувала на рішення ОПЕК+ наростити видобуток


Більше новин