Мексиканский сектор автокомпонентов установил в марте рекорд по стоимости произведённой продукции

08.06.2023 15:30 | Укррудпром

15:15 08 июня 2023 года

 Мексиканская промышленность по производству автозапчастей установила новый исторический рекорд по стоимости своей продукции в марте, составив 10,41 млрд долларов, что на 16,1% больше, чем в том же месяце прошлого года, заявил генеральный директор Национальной индустрии автозапчастей Альберто Бустаманте в ходе пресс-конференции.

Как передаёт портал Steel Orbis, Мексика является основным поставщиком автозапчастей для автомобильной промышленности США, на ее долю приходится 43,0% от общего объема импорта, что намного превышает вторую позицию Канады, на долю которой приходится 11,0%. Мексиканский сектор автокомпонентов также превосходит Китай (7,4% от общего объема импорта), Японию (6,9%) и Германию (6,0%). Бустаманте сказал, что индустрия автозапчастей в Мексике получила 398 млн. долларов прямых иностранных инвестиций в первом квартале, что на 29,4% или 166 млн. долларов меньше, чем за тот же период прошлого года. Основным инвестором были Соединенные Штаты с 67,0% инвестиций, за ними следуют Германия с 27,2% и Великобритания с 5,7%.

Додати коментар

Користувач:
email:





Все на світі – дешевше, коли купуєш на кредит.

- Fin.Org.UA

Новини

19:31 - В Україні зросло споживання ліків
18:52 - Відключення електроенергії призведе до подорожчання овочів та молочки – економіст
18:44 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в січні 2026 року
18:32 - У Пенсійному фонді є кошти на виплату призупинених пенсій
18:30 - На західній Україні запустили завод з виробництва кормів для домашніх тварин
17:50 - Заяви на отримання енергопідтримки подали вже понад 20 тисяч підприємців
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 12 лютого
17:26 - Податкова фіксує зростання надходжень єдиного внеску
17:23 - У НКЦПФР відбулась зустріч із представниками Європейської Бізнес Асоціації
17:23 - Російські літаки припиняють літати на Кубу
17:00 - За пів місяця в Україну надійшло понад 560 одиниць енергообладнання: найбільші партнери
16:55 - "Укрзалізниця" вперше відправила контрейлерний поїзд до Угорщини
16:43 - Важлива артерія: відремонтують дорогу, яка з'єднує Франківщину із Закарпаттям
16:30 - Стратегія зростання для України: останній шанс вижити
16:25 - Українці озвучили, який рівень зарплат був би найбільш бажаним
16:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:16 - Трамп дозволив рибалити в національній пам’ятці США
15:58 - "Система пожирає саму себе": у чиновників московія конфіскували майно на 100 мільярдів рублів
15:47 - Уряд передбачив кошти на виплату призупинених пенсій – Мінсоцполітики
15:45 - Кличко: централізоване опалення Києва неможливо повністю замінити на локальні джерела тепла
15:32 - Ліцензія від США: московія та Китай залишаться без венесуельської нафти
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.02.2026
15:20 - Ключові рішення НКЦПФР 11.02.2026
15:15 - Терехов вимагає переглянути графіки та скоротити час знеструмлення для Харкова
15:03 - У Мінрозвитку розповіли про допомогу ПРООН у розчищенні воєнних завалів
14:50 - Розпочинається обговорення змін до порядку виконання надавачами платіжних послуг платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах
14:49 - Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту наказу Мінекономіки «Про затвердження форми та вимог до змісту базового звіту, оцінки стану забруднення земель та підземних вод, та методики оцінки стану забруднення земель та підземних вод»
14:49 - ФГВФО затвердив реєстр вимог кредиторів АТ "РВС Банк"
14:45 - У ветзакладах Києва навмисно затягували оформлення документів заради хабарів
14:40 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження форми звіту оператора установки про дотримання умов інтегрованого довкіллєвого дозволу та Вимог до змісту форми звіту оператора установки про дотримання умов інтегрованого довкіллєвого дозволу»


Більше новин