Відбулась зустріч Оксена Лісового з Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен

07.06.2023 20:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Оксена Лісового та Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгузен. «Німеччина є нашим надійним партнером.
І ми особливо цінуємо ту підтримку, яку отримуємо зараз в умовах російсько-української війни.
Зокрема, дуже вдячні за надану допомогу українським учням, студентам, викладачам, науковцям, які були вимушені через війну виїхати за кордон і нині перебувають у Німеччині», – зазначив Оксен Лісовий. Міністр повідомив, що серед пріоритетів команди Міністерства освіти і науки України є створення сталої взаємодії з міжнародною коаліцією донорів і партнерів.
У фокусі уваги – безпека учасників освітнього процесу, відповідь на виклики війни, відновлення пошкоджених і зруйнованих закладів освіти та аналіз і продовження реформ загальної середньої, професійної та вищої освіти. Під час зустрічі сторони обговорили: підтримку реформи професійно-технічної освіти, яку здійснюють Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні та Німецький державний банк розвитку KfW, у межах програми ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України»; підтримку реалізації реформи «Нова українська школа», яку надає Goethe-Institut в Україні, зокрема через безкоштовне навчання вчителів закладів загальної середньої освіти на курсах підвищення кваліфікації та забезпечення їх сучасними навчальними матеріалами, а також надання у 2022 році 200 ноутбуків для вчителів німецької мови; науково-технологічну співпрацу між Україною та Німеччиною в межах Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»; ініціативу Німеччини з фінансування конкурсу проєкту зі створення в Україні спільних центрів передових досліджень під керівництвом провідних німецьких учених, яка передбачає співпрацю українських партнерів із університетами, науково-дослідними інститутами, компаніями за підтримки Федерального міністерства наукових досліджень і технологій Німеччини. Оксен Лісовий подякував пані Анці Фельдгузен за підтримку українських тимчасово переміщених дітей, доступ українських громадян до вищої освіти та сприяння в організації і проведенні в Німеччині національного мультипредметного тесту для українських вступників як в 2022, так і в 2023 роках.

Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю
16:30 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:30 - Здійснено чергові кроки для підтримки бізнесу в умовах посилення атак росії
16:15 - Енергоатом відремонтував п’ять енергоблоків АЕС
16:12 - Комісія оновила порядок делегування повноважень для швидшої та ефективнішої роботи
16:00 - НБУ оцінив збитки від зупинки морського експорту в мільярди доларів
15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:29 - Полтавський обласний медичний центр розпочав власну генерацію електроенергії
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
15:02 - Фінансова звітність, корпоративні облігації та розвиток ринку: ключові питання засідання Комісії
15:00 - International Reserves Amount to USD 51.2 Billion in July
15:00 - Міжнародні резерви становили 51,2 млрд дол. США за підсумками липня
14:57 - ДПС: кількість зупинених податкових накладних скоротилася у 5 разів


Більше новин