Мінветеранів провело навчання для 1000 адміністраторів ЦНАПів щодо якості надання адмінпослуг ветеранам та членам їхніх сімей

07.06.2023 20:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Україні завершилися навчальні семінари для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) щодо особливостей надання належного і якісного сервісу ветеранам війни та членам їхніх сімей. Це спільний проект Міністерства у справах ветеранів України та Всеукраїнської Асоціації Центрів надання адміністративних послуг.
Протягом кількох місяців навчання пройшли 1015 адміністраторів ЦНАПів з усіх областей України та міста Києва. Семінари проводились в онлайн та офлайн форматах, а спікерами та фасилітаторами стали провідні фахівці Мінветеранів, зокрема заступник Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита, а також очільники профільних департаментів, розповіла генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Світлана Березіна. Так, слухачі семінарів ознайомилися з переліком адмінпослуг для ветеранів, практичними кейсами щодо особливостей взаємодії з ветеранами та ветеранками під час надання послуг у ЦНАПах, отримали відповіді на найпоширеніші питання від фахівців Мінветеранів та психологів.
Після підготовки персоналу також було проведено координаційна зустріч для керівників Центрів щодо створення “єдиного вікна” з надання ветеранських послуг. “Фахівці ЦНАПів надають великий перелік адміністративних послуг різним категоріям осіб.
І ті соціальні інструменти, які є у Центрах, стали запорукою співпраці з Мінветеранів.
Надання якісних послуг ветеранам війни і членам їхніх сімей через мережу ЦНАПів буде ефективним інструментом повернення українських Захисників і Захисниць та їхніх родин до мирного життя, сприятиме гідній самореалізації у суспільстві”, – наголосила Світлана Березіна. Голова Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Наталія Шамрай зазначила, що належне обслуговування ветеранів та їхніх родин є пріоритетом у роботі ЦНАПів. “Під час семінарів наши фахівці опанували механізми та особливості надання широкого спектру адмінпослуг для ветеранів, які вже надаються та будуть надаватися найближчим часом.
Ми вдячні Міністерству у справах ветеранів України за співпрацю та реалізацію проекту зі створення “єдиного вікна”, де ветерани на члени їхніх родин можуть отримати вичерпну консультацію, подати заяву на отримання певних документів.
При цьому всі необхідні довідки запитуються спеціалістом “єдиного вікна” у відповідних реєстрах та долучаються до заяви автоматично.
Це означає, що ветерану більше не потрібно самостійно отримувати такі довідки, ”– розповіла Наталія Шамрай. Нагадаємо, Мінветеранів вже реалізує окремі партнерські проекти спільно з місцевими органами влади.
Зокрема, в територіальній громаді міста Житомир вже успішно працює “Адмінсервіс “Ветеран”.
Там базі ЦНАПу відкрито “єдине вікно” для ветеранів, до його роботи залучені працівники, які пройшли навчання та обізнані у гарантіях, правах та можливостях для ветеранів.
 А у Кривому Розі запрацював адмінсервіс “Я – Ветеран” –  завдяки співпраці Міністерства у справах ветеранів України, Криворізької міської ради та Дніпропетровської обласної військової адміністрації Захисникам та їхнім родинам доступні 561 послуга в одному місці.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок коливається,
Та багатство не виміряти
Коливаннями.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - В Україні зросли продажі вживаних авто зі США: найпопулярніші моделі 2025 року
08:33 - В кількох регіонах України запровадили аварійні відключення світла
08:30 - Як відновити помешкання після атаки
08:00 - Власник бізнесу, у який двічі поцілила московія: "Якщо ти постраждав – ти ніхто. Ти грязь і мусор"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.01.2026
02:03 - Solar activity and the S&P 500: numbers, not narratives
02:02 - Сонячна активність і S&P 500: чому інвесторам не варто «дивитись на Сонце» при ухваленні рішень
01:33 - Сонячна активність і світова економіка: від полярних сяйв до енергетичної катастрофи
23:00 - Денис Шмигаль: дефіцит в енергосистемі зберігається – працюємо над системними рішеннями для столиці та регіону
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 19 січня: песимістичні дані про відключення світла, позов дружини Чернишова
20:45 - Митні погрози Трампа через Гренландію вдарили по фондових ринках в Європі та світі
20:34 - "Діра" в російському бюджеті встановила рекорд з часів пандемії
20:01 - Кабмін запускає "нічліг незламності" при довгих збоях електрики та тепла у містах
19:56 - Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку"
19:25 - Нафтогазові доходи Кремля найгірші за 6 років – майже половина зникла
19:23 - Олексій Соболев відкрив Український дім у Давосі
19:11 - Шмигаль попередив МАГАТЕ про нові плани московії атакувати енергооб'єкти України
18:55 - В Україні розгортають пересувні "пункти гарячої їжі" — Свириденко
18:52 - Митні тарифи Трампа оплачують самі ж американці – дослідження
18:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 20 січня
18:33 - Угорці остаточно домовились із "Газпромом" про купівлю сербського нафтового заводу
18:21 - Ціни на золото та срібло рекордно зросли
18:20 - Програма єОселя: за тиждень українці отримали 135 нових кредитів
18:13 - Від дизайнера до диспетчера: якими були найконкурентніші професії 2025 року
18:11 - Денис Шмигаль поінформував Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про підготовку росіянами атаки на енергооб’єкти
17:50 - Графіки для всіх регіонів: "Укренерго" повідомило про відключення світла 20 січня
17:47 - Прокуратура хоче стягнути 4 мільйона гривень з ексначальника Кременчуцького ТЦК
17:35 - В Україні викрили контрабанду дубових лісоматеріалів до Євросоюзу
17:20 - Індія запропонує БРІКС пов’язати між собою цифрові валюти – Reuters


Більше новин