Олександр Кубраков провів у Херсоні оперативну нараду щодо ситуації на півдні

07.06.2023 18:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем"єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков провів у Херсоні оперативну нараду щодо ситуації на півдні.
У нараді також взяли участь керівник Штабу з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС – Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін, голови Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської ОДА, рятувальники. «Обговорили поточний стан справ та визначили необхідні заходи реагування.
Перше і ключове.
Робота ведеться максимально активно, наскільки це можливо в умовах бойових дій та фактично щоденних обстрілів Херсонщини.
Рівень води в середньому в Херсоні становить зараз більш як 5 метрів вище норми.
Очікуємо, що як мінімум до кінця дня вода буде й надалі прибувати», - зазначив Віце-прем"єр-міністр. Він додав, що за попередніми підрахунками підтоплено понад 2000 будинків.
У зоні можливого затоплення опинилися більше 80 населених пунктів.
Існують екологічні загрози — розповсюдження господарсько-побутових відходів та відходів промислових підприємств.
Приймаються заходи для знезараження води. «Уже евакуйовано понад 1700 людей і евакуація продовжується.
Забезпечуємо силами Укрзалізниці, силами обласних та місцевих влад, приватними автобусними перевізниками, волонтерами.
Щиро дякую всім, хто підставляє плече.
Спілкуємось з міжнародними організаціями щодо допомоги в евакуації людей з понад 20 громад на тимчасово окупованих територіях», - повідомив Олександр Кубраков. За його словами, одна з найгостріших проблем наразі — водопостачання в ті регіони, які залежали від Каховського водосховища.
Це міста і села Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей. «Зазначу, запаси води є, вони достатні для забезпечення всіх потреб громад.
Додатково маємо рішення щодо модернізації понад сотні існуючих скважин та буріння нових.
Також вчора Уряд виділив 1,5 мільярда гривень на будівництво магістральних водогонів на півдні України та ще понад 845 мільйонів гривень постраждалим областям для модернізації самої системи забезпечення жителів цих регіонів питною водою», - наголосив урядовець.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла
19:55 - На Одещині сильна снігова буря ускладнила логістику
19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети
18:46 - Російський фондовий ринок втратив третину капіталізації після доручення Путіна подвоїти її
18:35 - Миколаївський глиноземний завод планують продати цього року
18:20 - У московія закінчуються гроші на нові нафтові свердловини: буріння на мінімумі за 3 роки
18:10 - НКЦПФР та Мінекономіки обговорили розвиток організованого ринку твердого біопалива та біржової інфраструктури
18:03 - Торік Київ витратив на протиожеледну сіль вдвічі менше, ніж у 2024-му
17:53 - Правоохоронці виявили незаконне використання гумдопомоги
17:46 - Туризм Куби занепадає через нестачу палива
17:44 - "Ми можемо зробити за 4 місяці те, що ви — за 4 роки": Олег Крот у Мюнхені про швидкість рішень у війні
17:41 - В Україні у січні підскочили продажі пального: головна причина - "генераторна"
17:35 - Денис Шмигаль: Україна ініціює створення Energy Task Force – єдиної архітектури координації з питань енергетичної безпеки
17:30 - Курс євро встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:19 - До уваги суб’єктів господарювання та громадськості як учасників процедури оцінки впливу на довкілля
17:16 - У січні видатки держбюджету на 13,9% більше ніж рік тому
17:05 - На Сумщині ворожий удар зруйнував підприємство
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Лохвицької міської територіальної громади)
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ З ІІ «ВОРТЕКС» (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Автопаркова, 1)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Гадяч, вул. Гончара (Енгельса), 32)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПМП «Ювасер» (вул. Девляшека,1, 3, 5, 7, село Володіївці, Могилів-Подільського району, Вінницької області)
17:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “БАЛКЕР” (м. Київ, Подільський р-н, вул. Електриків, 26)


Більше новин