Партнерство України та Польщі посилює стійкість енергетичної системи Європи

07.06.2023 16:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра енергетики України Ярослав Демченков взяв участь у Національному енергетичному саміті OSE Gdansk 2023, ключова тема якого цього року - «Енергетична безпека Європи - перегляд європейської енергетичної політики».
Серед учасників заходу - Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, очільники відповідальних за енергетику міністерств різних країн, дипломати, керівники енергетичних компаній та представники бізнесу. Пріоритетність посилення енергетичної безпеки регіону підкреслив у своєму зверненні до учасників заходу Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.
За його словами, з цією метою Польща і надалі зменшуватиме залежність від імпорту викопного палива та розвиватиме внутрішні потужності відновлюваних джерел енергії. Ярослав Демченков разом з іншими спікерами обговорив диверсифікацію шляхів постачання енергоресурсів до Європи, проекти з розширення енергетичної інфраструктури та протидію російському шантажу. «Війна росії проти України підкреслила взаємозалежність європейських країн.
Ми сильні, коли об"єднані.
Солідарність - ключ до перемоги над росією та наших майбутніх перемог при енергетичному переході.
Чиста доступна енергія матиме подвійну мету.
Перша - ми звільнимо континент від російського енергетичного впливу, друга - ми досягнемо цілей європейського зеленого курсу», - зазначив заступник міністра. За словами Ярослава Демченкова, Польща відіграє ключову роль як основний «шлюз» для української енергії до ЄС. «Навіть під час повномасштабного вторгнення наші держави змогли збільшити пропускну спроможність електропостачання.
Лінію «Хмельницька АЕС – Жешув» вже запущено, також розглядаємо проект «Рівненська АЕС - Хелм».
До 2032 року наш план з розширення експортних потужностей передбачає досягнення 6 ГВт, а до 2050 року - 10 ГВт.
Більше інфраструктурних проєктів спільного інтересу розвинуть потенціал наших країн та зміцнять енергетичну безпеку континенту», - наголосив Ярослав Демченков.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bond markets ebb and flow
Investors seek safe havens
In uncertain times

- Fin.Org.UA

Новини

14:07 - Промова Голови НБУ Андрія Пишного під час оголошення рішення про випуск пам’ятної монети на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
12:32 - Національний банк в 2026 році випустить пам’ятну монету на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
11:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:56 - "Епіцентр" розповів, скільки торгових центрів втратив за час війни
11:54 - Антикорсуд призначив Кириленку адвоката: його власний перебуває у відпустці
11:52 - НКЦПФР застерігає громадян від співпраці з Анною Коваленко та ПП «КУА «КОВАЛЕНКО ПРО ІНВЕСТ»»
11:23 - Штрафи за адмінправопорушення підвищать: уряд подав до Ради законопроєкт
11:18 - Нафта знову піднялась до 83 доларів за барель
10:48 - Заволодіння бюджетними коштами: у Києві судитимуть підрядника КП "Плесо"
10:28 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:21 - Термін, в який ФОП надає документи для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)
10:20 - В яких випадках ДПС відмовляє у проставленні апостиля?
10:18 - Яку інформацію щодо ліцензування видів господарської діяльності можна отримати в Контакт-центрі ДПС?
10:17 - Суб’єкт господарювання - власник нерухомого майна надає в оренду частину приміщень: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
10:15 - В які строки надсилається податкова вимога та які відомості вона повинна містити?
10:11 - Платник має об’єкти нерухомості, що розташовані на територіях активних бойових дій: чи подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно?
10:09 - Податкова знижка за витратами на переобладнання транспортного засобу: які документи подаються разом із декларацією про доходи
10:08 - При зміні КЕП в ПРРО не відображається історія розрахункових операцій: дії суб’єкта господарювання
10:06 - Чи має право уповноважений представник, відомості про якого наявні в ЄДР, підписати Реєстраційну картку для отримання КЕП в КНЕДП ДПС?
10:05 - Закриття платником податків об’єкта оподаткування: заповнення розділу 3 Заяви за ф. № 20-ОПП та термін її подання
10:04 - За якими ідентифікаторами форм формується Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників?
10:02 - Податковий календар на 10 серпня 2026 року
10:02 - Співвласник "Volkswagen" закликав керівництво "діяти негайно" на тлі кризи автогіганта
10:01 - Від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 26,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
10:00 - За видобування кам’яного вугілля платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 99,3 млн грн рентної плати
10:00 - Податкові ініціативи та збій бронювання заганяють бізнес у тінь
09:58 - Дніпропетровщина: внесок платників до місцевих бюджетів – майже 5,0 млрд грн плати за землю
09:55 - Відкрита комунікація як запорука ефективного партнерства: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу актуальні питання податкового законодавства
09:52 - Для окремих ліцензій на тютюн і пальне запроваджено зазначення кадастрових номерів
09:50 - Імпортуєте послуги від нерезидента? Не забувайте про валютний нагляд


Більше новин