Україна продовжує інтегруватися в єдиний ринок ЄС: нові можливості розвитку цифрових технологій

07.06.2023 16:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

6 червня Україна та ЄС підписали Угоду про приєднання України до Програми Європейського Союзу «Механізм сполучення Європи» — «Connecting Europe Facility (CEF)». Ця угода — можливість для українських компаній спільно з партнерами в ЄС отримати фінансування проектів у транспортній, енергетичній та цифровій сферах. Загальний бюджет Програми для країн-учасників до 2027 року — 21 млрд євро (з них на цифрові проекти — 2 млрд євро).
Умови фінансування передбачають, що до 50% покриває Програма, а решту — заявник. Підписання цієї угоди — вагомий крок на шляху інтеграції України до Євросоюзу: відтепер українці зможуть долучатися до проектів з розвитку безпечної інфраструктури, зокрема гігабітних мереж та 5G.
А саме високопродуктивна телеком-інфраструктура — це важлива перевага України над ворогом та ключова умова для відкриття в Україні офісів міжнародних технологічних гігантів.
Подати заявку за Програмою можуть проекти, які становлять спільний інтерес, зокрема, для розвитку магістральних мереж, що з’єднують ЄС із третіми країнами. Конкурси з розвитку магістральних мереж були відкриті для України до підписання Угоди, про що Мінцифри інформувала раніше. Навесні кілька українських компаній розпочали співпрацю з країнами ЄС для подання спільних заявок у межах конкурсу щодо розвитку Магістрального підключення для цифрових глобальних шлюзів.
Результати відбору заявок будуть оголошені в липні. Слідкуйте за анонсами — про подальші конкурси в межах програми Мінцифри інформуватиме додатково.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Рада провалила законопроєкт про ворожий софт
19:40 - Euroclear подала позов проти московії з вимого заблокувати відшкодування 220 мільярдів євро
19:11 - ОАЕ виливають на ринок рекордні обсяги нафти після виходу з ОПЕК
18:47 - Національні парки України для туристів: маршрути та локації
18:47 - Німецький бізнес недорахується прибутку через ранній виліт збірної з ЧС-2026
18:25 - Відключення світла 1 липня діятимуть по усій Україні
18:20 - Термін використання накопичених коштів "Нацкешбеку" продовжили на місяць
18:10 - Смартфон у якості касового апарату: Visa оновила сервіси
17:50 - Від завтра ЄС знижує квоти на імпорт сталі, зокрема з України, на 47%
17:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
17:30 - Від Лугано до Гданська: як еволюціонувала платформа відновлення України
17:23 - "Укрпошта" закрила останнє відділення у прифронтовому місті
17:20 - Тільки одна країна купує нафту з Ірану навіть після зняття санкцій – Бессент
16:58 - Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про сек’юритизацію та облігації з покриттям
16:55 - "Чорний список" АМКУ: який бізнес потраляє туди найчастіше
16:38 - У фінансової компанії відкликано ліцензію
16:35 - Регулятор підняв тарифи "Укренерго" на диспетчеризацію: що буде з цінами
16:20 - Ціни на пальне у московії тепер під цензурою
16:05 - Нацбанк показав курс валют на 1 липня: гривня посилюється далі
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:55 - На Закарпатті судитимуть депутата від ОПЗЖ, який приховав 6 мільйонів гривень
15:32 - ВАКС продовжив обов'язки голові АМКУ і його дружині
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:30 - Подорожчання проїзду, тарифи на телеком та соки по-новому: що зміниться в липні
15:12 - Законопроєкт про корпоратизацію "СхідГЗК" пройшов перше читання
14:50 - Окупаційна влада заявила, що "найближчим часом" кримчани палива не отримають
14:32 - Наказ Мінекономіки від 17.06.2026 року № 6811 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів для надання спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголів’я кіз таабо овець, за кожним отримувачем за квітень 2026 року»
14:26 - Повідомлення про КК індустріального парку «ХУСТ»
14:25 - "Нацкешбек": невикористані до кінця дня кошти повернуться до бюджету
14:08 - Реформа моніторингу довкілля


Більше новин