Інноваційний підхід до навчання: Genesis, Мінцифри та МОН провели першу масштабну освітню конференцію

03.06.2023 23:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

3 червня відбулася перша конференція Innovating Education, яка об’єднала понад 1500 освітян в офлайн- та онлайн-форматі.
Темою заходу стала «Взаємодія держави та ІТ-бізнесу». Під час панельної дискусії спікери обговорили можливості співпраці держави, закладів освіти та продуктового ІТ-бізнесу.
Об’єднання зусиль дасть змогу створити умови для ефективної освіти й економічного зростання України. «Поки в Україні триває війна, світ не стоїть на місці й активно розвивається.
Цінність людського капіталу невпинно зростає.
Саме тому розробити новий шлях для освіти — наш важливий виклик і завдання.
Зараз разом із командою МОН ми формуємо цю стратегію.
Основний акцент — на впровадженні технологій та інновацій в освіті, цифровізації й дебюрократизації.
Це дозволить впровадити сміливіші та швидші зміни, щоб наші діти здобули знання, які відповідають викликам сучасності.
А кожен талановитий українець зміг реалізуватися вдома, в Україні», — зазначив Віце-прем"єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. «Genesis — це українська компанія, 90% наших співробітників та керівників від початку повномасштабного вторгнення залишаються в Україні.
Наше майбутнє, як і більшості українських компаній, залежить від якості освіти та рівня випускників наших університетів.
Щоб конкурувати з найбільшими світовими лідерами, потрібно мати освіту, рівень якої не поступається світовому.
Я вдячний державі, яка інвестує багато часу та зусиль у її розвиток, але переконаний, що компанії також мають вкладатися в цей напрям», — наголосив під час конференції співзасновник і СЕО Genesis Володимир Многолєтній, Учасники конференції також обговорили використання інноваційних технологій в освіті для розвитку студентів та модернізації освітнього процесу.
Зокрема, штучного інтелекту та чату GPT. «Будуючи нову стратегію освіти, ми детально вивчаємо кожну деталь.
Якщо ми змінюємо мінімально елемент, маємо ефект впливу на мільйони.
Вкладаємося в освіту — маємо економічний ефект на всю країну.
Наша мета — конкурентоспроможна освіта, яка дасть максимум для кожного українця.
У бізнесу та освіти є багато простору для співпраці заради досягнення цієї мети», — сказав заступник Міністра освіти і науки України Євген Кудрявець. У події взяли участь представники студії онлайн-освіти EdEra та провідних українських ЗВО, зокрема КПІ ім.
Ігоря Сікорського, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київської школи економіки (KSE). Конференція Innovating Education відбуватиметься щороку та стане майданчиком для обміну досвідом між бізнесом, закладами освіти та державою з метою розвитку інноваційної країни, де технології та ІТ-освіта відіграють ключову роль. Подія відбулася за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки в співпраці з Product IT Foundation for Education.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

11:42 - Застосування РРО в господарській одиниці: які документи необхідно зберігати суб’єкту господарювання на місці проведення розрахунків?
11:41 - До уваги платників рентної плати!
11:40 - Європейська бізнес асоціація змінила двох членів правління
11:39 - За об’єкти нерухомості власника – юридичної особи встановлені нульові ставки: чи подається податкова декларація з податку на нерухоме майно?
11:37 - Перехід права власності на транспортний засіб протягом звітного року: деякі особливості заповнення податкової декларації
11:32 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:30 - Держенергонагляд оцінив готовність електромереж до зими
11:26 - Юридична особа – сільськогосподарський товаровиробник отримав відсотки за депозитом, безповоротну/поворотну фінансову допомогу: чи виникає дохід?
11:25 - Умови, за яких вважається прийнятою контролюючим органом податкова звітність, у тому числі подана в електронному вигляді
11:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:18 - Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума орендної плати, що виплачується за договором оренди нерухомого (рухомого) майна?
11:16 - На яку ПСП має право платник ПДФО, який утримує двох і більше дітей віком до 18 років?
11:14 - Щодо повідомлення контролюючого органу про отримання нового кваліфікованого або удосконаленого електронного підпису шляхом направлення Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого або удосконаленого електронного підпису в електронному ви
11:11 - Інформування платників податків про суми помилково сплачених податкових платежів
11:09 - Леся Карнаух: Знаходимо оптимальні рішення у відкритому спілкуванні з бізнесом
11:08 - Реквізити бюджетних рахунків та рахунків для сплати єдиного внеску
11:07 - Пам’ятка для громадян! Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків
11:06 - Надходження рентної плати до місцевих бюджетів Дніпропетровщини склали понад 1,5 млрд гривень
11:05 - Акцизний податок з вироблених товарів: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло майже 263,6 млн гривень
11:03 - Фізичні особи – платники податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 383,6 млн гривень
11:02 - На контролі податківців Дніпропетровщини вчасність і повнота наповнення бюджету області
10:58 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
10:56 - У фокусі уваги податківців Дніпропетровщини погашення заборгованості комунальними підприємствами
10:55 - АМКУ оштрафував компанії за змову на багатомільйонних закупівлях для ЗСУ
10:54 - Перелік платників з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: яким критеріям треба відповідати
10:51 - Леся Карнаух: Знаходимо оптимальні рішення у відкритому спілкуванні з бізнесом
10:40 - В очікуванні мільярдних надходжень: "Моршинську" та "Миргородську" виставили на аукціон
10:30 - Допомога Німеччини – важлива складова підтримки енергетичної стійкості України
10:20 - МАГАТЕ додатково перевірить безпеку на Чорнобильській АЕС
09:54 - Ситуація в енергосистемі на 28 листопада


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32459
Австралійський долар27.5371
Така0.34468
Канадський долар30.0454
Юань Женьміньбі5.9565
Чеська крона2.0226
Данська крона6.5437
Гонконгівський долар5.4244
Форинт0.128047
Індійська рупія0.47245
Рупія0.0025362
Новий ізраїльський шекель12.8841
Єна0.26982
Теньге0.081736
Вона0.028857
Ліванський фунт0.000471
Малайзійський ринггіт10.2125
Мексиканське песо2.2999
Молдовський лей2.4827
Новозеландський долар24.1132
Норвезька крона4.1427
Саудівський ріял11.2466
Сінгапурський долар32.5035
Донг0.0015998
Ренд2.4576
Шведська крона4.446
Швейцарський франк52.3549
Бат1.30895
Дирхам ОАЕ11.4879
Туніський динар14.3284
Єгипетський фунт0.8856
Фунт стерлінгів55.8337
Долар США42.1928
Сербський динар0.41642
Азербайджанський манат24.8164
Румунський лей9.6004
Турецька ліра0.9942
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.3536
Болгарський лев24.9869
Євро48.8719
Ларі15.627
Злотий11.5458
Золото175385.34
Срібло2253.03
Платина67849.4
Паладій60068.2

Курси валют, встановлені НБУ на 28.11.2025