Оксана Жолнович обговорила співпрацю з Генеральним секретарем «Європейської конфедерації профспілок»

03.06.2023 23:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Європейські організації можуть сприяти розвитку українських соціальних програм і сервісів, а також надавати технічну допомогу для розвитку системи соціального захисту вразливих груп населення. Ці питання обговорили Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович та Генеральна секретарка «Європейської конфедерації профспілок» (ETUC – European Trade Union) Естер Лінч під час робочої зустрічі в Португалії. «На сьогодні Україна потребує додаткової підтримки міжнародних партнерів, щоб впроваджувати нові соціальні програми для громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, і потребують допомоги», – зазначила Міністр соціальної політики України. Ще один аспект зустрічі стосувався українського ринку праці в умовах повномасштабної війни.
Оксана Жолнович зазначила, що внаслідок російської агресії зростає кількість людей з інвалідністю, які потребують належних умов для повернення до активного соціального та економічного життя.
Також додаткових соціальних сервісів для можливості працювати потребують українські жінки, на яких через війну лягло багато додаткових родинних обов’язків. Генеральна секретарка Естер Лінч підкреслила, що ETUC має на меті побудувати міцні стосунки з Міністерством соціальної політики України, розширити можливості партнерства, а також розвинути спільний соціальний діалог.
Делегація ETUC планує приїхати до України для налагодження подальшої співпраці, зазначила вона. Довідково «Європейська конфедерація профспілок» (ETUC) має за мету захист прав європейських працівників та здійснення відповідного впливу на прийняття політичних рішень в ЄС.
До складу організації входять 93 профспілки зі 41 країни, а також 10 європейських федерацій профспілок.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не мають колір,
І не вони роблять людину,
Тільки у розумній долі
Фінанси роблять дива знущання.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії
19:25 - Сомалійські пірати захопили танкер біля узбережжя Ємену
18:50 - НБУ впровадить стандартизовані підходи до моніторингу платіжних операцій
18:50 - Масована атака московія зупинила роботу об'єктів Нафтогазу у трьох областях
18:25 - Дрони атакували нафтовий танкер ExxonMobil у Чорному морі
17:55 - Майно ексочільниці податкової Чернігівщини стягнуть у дохід держави
17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:49 - Мадрид-2026: три кроки до глибшої інтеграції України у світовий ринок капіталу
16:28 - московія буде імпортувати дизельне паливо, сплачуючи субсидії трейдерам
16:18 - Розпочинається обговорення порядку здійснення надавачами платіжних послуг контролю за платіжними операціями
16:17 - Нормативні зміни, цінні папери та інвестиційні фонди: що розглянула Комісія на засіданні
16:00 - Зміни до програми "єОселя" вступили в дію: що потрібно знати
15:52 - У російській Думі розповіли про вплив санкцій на додаток Мах
15:35 - БЕБ скерувало до суду справу про незаконне відчуження земель на 9 мільйонів гривень


Більше новин