Оксана Жолнович зустрілась з представниками Європарламенту

03.06.2023 23:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У рамках Соціального форуму в Португалії, Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович зустрілася з представниками Європарламенту.
У фокусі обговорень було фінансування програм соціального захисту, що наразі впроваджуються в Україні. «Дякую за підтримку, яку Європарламент продовжує надавати Україні в такі складні часи.
Завдяки фінансовій допомозі наших країн-партнерів нам вдається тримати соціальний сектор під контролем.
Проте нам треба трансформувати нашу систему таким чином, аби вона відповідала європейському рівню, а на це потрібно спрямувати нові інноваційні рішення», – зазначила Оксана Жолнович. Україна перебуває в рамках обмеженого фінансового ресурсу, і, щоб допомогти громадянам пережити цей складний час, Мінсоцполітики починає реалізацію додаткових програм підтримки, зазначила Міністр. За її словами, частина громад, які розташовані в зоні активних бойових дій, не можуть самостійно здійснювати управління своїми територіями.
Паралельно з цим існує велика кількість людей, які постійно переміщуються по країні – їм потрібні соціальні сервіси в тих місцях, де вони перебувають.
Мінсоцполітики продовжує фінансування частини соціальних послуг, щоб допомагати людям адаптуватись до нових реалій життя. Міністр зробила акцент на тому, що держава наразі планує створити ринкові механізми для закупівлі соціальних послуг. «Перед повномасштабним вторгненням ми зробили подібну реформу у сфері охорони здоров"я – визначили національного закупівельника медичних послуг, і це показало хороший результат.
Запровадження аналогічного алгоритму у сфері соціальних послуг допоможе нам допомогти нашим громадянам вийти з кризи», – підсумувала Оксана Жолнович. Міністр наголосила на тому, що оперативна реалізація таких соціальних ініціатив дозволить запобігти масштабним проблемам у майбутньому.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crypto craze in swing
Bitcoin and altcoins trade high
New money or bubble?

- Fin.Org.UA

Новини

09:10 - Окупований Крим та Росію атакували безпілотники: палають ТЕЦ і хімзаводи
08:30 - Як не проґавити ШІ-економіку
08:00 - IPO космічного масштабу: Маск виводить SpaceX на біржу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.06.2026
21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
19:00 - На Кіровоградщині з'явиться національний природний парк «Чорний Ліс»
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:25 - Схвалено Стратегію збереження біологічного різноманіття до 2035 року
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - Посилення відповідальності за порушення у сфері управління відходами: Уряд схвалив два законопроєкти
17:15 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Методики формування тарифу (ціни) на послуги оператора об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:03 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:05 - Механізм міжнародної торгівлі скороченнями викидів парникових газів: Уряд створив правову та інституційну основу


Більше новин