СБУ подозревает соратника Коломойского и экс-мужа Веры Брежневой в присвоении 600 млн гривен “Укртатнафты”

03.06.2023 11:15 | Укррудпром

10:30 03 июня 2023 года

Служба безопасности Украины (СБУ) подозревает бизнес-партнера Игоря Коломойского и бывшего мужа певицы Веры Брежневой Михаила Кипермана в присвоении почти 600 млн грн “Укртатнафты” в первый же день начала войны. Об этом СБУ сообщает в своем Telegram-канале.

Спецслужба информирует, что разоблачила масштабную схему присвоения денег, к которой причастен бывший член наблюдательного совета компании Михаил Киперман.

Как считает следствие, по его инициативе со счетов “Укртатнафты” было выведено почти 600 млн в гривневом эквиваленте. Сообщается, что это было сделано в первый день войны. 24 февраля 2022 года “Укртатнафта” перечислила на счет подконтрольной европейской компании почти 600 млн грн, которые предназначались другому поставщику для оплаты ранее зафрахтованных 84 тысяч тонн сырой нефти.

На момент махинации это сырье уже находилось в Одесском порту и должно было быть доставлено для дальнейшей обработки на Кременчугский НПЗ.

Для реализации сделки бывший топ-менеджмент “Укртатнафты” создал “договор-клон”, в котором изменил реквизиты получателя платежа. Таким образом организаторы схемы перевели деньги на подконтрольную компанию вместо того, чтобы рассчитаться с реальным поставщиком нефти, считают в СБУ.

На основании собранных доказательств составлено подозрение бывшему члену наблюдательного совета “Укртатнафты” и фактическому владельцу компании-нерезидента Михаилу Киперману.

Как говорится в сообщении, в настоящее время Киперман скрывается за границей. В этой связи будет решаться вопрос об объявлении его в международный розыск.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів
17:57 - У січні українські металурги на чверть скоротили експорт напівфабрикатів
17:50 - На Одещині та Миколаївщині складна ситуація з енергетикою після нічної атаки
17:20 - Анатолій Куцевол: Підтримка JICA – важлива складова відновлення і реконструкції українського енергосектору
17:15 - Відновлення опалення в столиці під загрозою через обшуки СБУ в "Київтеплоенерго"
17:15 - На Вінничині викрили депутата сільради: не задекларував 11 мільйонів гривень
17:09 - США проведуть переговори з Угорщиною та Словаччиною щодо відмови від російського газу – Рубіо
16:57 - 30 років гривні: спільний проєкт Національного банку України та LB.ua
16:57 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 16 лютого
16:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94»
16:40 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94”
16:40 - Лікарня на Одещині ошукала пацієнтів на 3,5 мільйона гривень
16:30 - Навіщо нам модель обліку ЄС
16:24 - Індійський нафтовий гігант отримав ліцензію США на купівлю венесуельської нафти
16:10 - В Україні стартував новий збір врожаю тепличних огірків: які ціни
16:07 - Перший підземний садок у Харкові будуватимуть до кінця 2027 року
16:03 - У Самарівській ДПІ проведено інтерв'ю
15:57 - У приміщенні Самарівської ДПІ організовано брифінг
15:50 - У Самарівській ДПІ відбувся брифінг
15:45 - московіяни знищили великий автосалон в Одесі
15:35 - Шурма назвав маніпуляцією твердження, що він переховується
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.02.2026


Більше новин