Мінреінтеграції: В Україні відкрили Центр захисту прав дитини, який протидіятиме російським злочинам

31.05.2023 21:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Україні відкрили Центр захисту прав дитини, який протидіятиме російським злочинам.
У церемонії відкриття взяли участь Президент Володимир Зеленський, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Віце-прем’єр-міністр Ірина Верещук, Генеральний прокурор Андрій Костін, радниця-уповноважена Президента з прав дитини Дар’я Герасимчук, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець та інші посадовці. Центр працюватиме з дітьми, які стали жертвами злочинів чи були їх свідками.
У закладі відповідні фахівці отримуватимуть інформацію від дітей та їхніх родин, проводитимуть медичне обстеження, надаватимуть необхідну допомогу тощо. На заході також було презентовано план дій Bring Kids Back UA.
Це комплекс заходів української влади, іноземних урядів та міжнародних організацій у захисті прав маленьких українців.
Багато іноземних партнерів уже заявили про свою підтримку й готовність до його реалізації. Глава держави подякував за створення центру та розробку плану дій.
«Перший крок зроблено, 371 дитина вдома, в Україні.
Зробимо усе, щоб повернути всіх», – сказав Володимир Зеленський.

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on the screens
Green, red, up, down, left, right, strange
Economy's heartbeat

- Fin.Org.UA

Новини

18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.06.2026
15:30 - Контракт на $1,1 мільярда: ФК Real Madrid продовжив спонсорську угоду з Adidas
15:20 - Таксі тепер продає квіти: Uklon запустив свій маркетплейс
15:15 - Уряд оновлює План України в межах програми Ukraine Facility
14:48 - "Бензин за бронювання" не допоміг: у Криму – провальний старт сезону
14:40 - "Укренерго" попереджає про нову фішинг-схему: ризикують користувачі трьох email-доменів
14:02 - Попри обіцянки влади, у Криму не змогли випустити на маршрути більше автобусів
13:30 - Maestro Hotel Management: 10 років стійкості, розвитку та масштабування в українському hospitality
13:20 - Продешевили: суд визнав незаконним продаж спецдозволу на родовище на Вінниччині
13:15 - Донат замість ґрат: гроші пом'якшують покарання, але не звільняють від нього
13:00 - Французька платформа запустила безкоштовний детектор ШІ-музики на стрімінгах
13:00 - Контракт GORO з Doppelmayr – скільки регіону та інвесторам заробить нова канатна дорога
12:46 - Мінрозвитку визначило перевізників на 65 міжобласних автобусних маршрутах
12:30 - Як прокуратура змушує бізнес відповідати за виконання контракту
12:18 - США стали найбільшим у світі експортером нафти, московія на другому місці
12:00 - У Оманській затоці атакували черговий танкер
11:37 - Загинула працівниця: росіяни вдарили по локомотивному депо у Конотопі
11:03 - Ford відкликає понад півмільйона авто у США через дефект центральної консолі
11:00 - Сплата нарахованої суми пені з військового збору: зазначення коду виду сплати при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:59 - Яким чином громадянин може отримати інформацію про наявність (відсутність) у нього податкового боргу?
10:57 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету?
10:56 - Товари/послуги придбаваються у неплатника ПДВ: чи потрібно зазначати у таблиці даних платника податку коди товарів та коди послуг?
10:55 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала збиток: облік доходів і витрат


Більше новин