В “Укрэнерго” пока не зафиксировали новых повреждений магистральных сетей

31.05.2023 19:10 | Укррудпром

18:40 31 мая 2023 года

Объемов электроэнергии, которые производят украинские электростанции, достаточно для покрытия потребностей потребителей. Об этом заявили в “Укрэнерго”.

В то же время в госкомпании просят в вечерние часы, когда потребление больше всего, перераспределять использование электроприборов на другие периоды суток.

“Ведь из-за активных ремонтных кампаний на тепловых электростанциях, а также на некоторых энергоблоках АЭС в энергосистеме работает меньшее количество энергоблоков. Для покрытия вечернего пика потребления максимально привлекаются доступные мощности гидро и теплоэлектростанций”, — пояснили в “Укрэнерго”.

В компании напомнили, что аварийная ситуация, которая произошла во вторник из-за одновременного отключения нескольких магистральных линий, была ликвидирована в течение нескольких часов. Все потребители были запитаны еще до начала вечернего пика потребления.

“Сегодня в дневные и вечерние часы осуществляется импорт электроэнергии из Словакии. Однако в вечерний пик потребления его объем незначителен. Экспорт электроэнергии отсутствует”, — добавили в госкомпании.

При этом от обстрелов россиян в приграничных и прифронтовых областях постоянно страдают сети облэнерго. Питание потребителей восстанавливается при условии безопасной ситуации. Новых повреждений в магистральных сетях не зафиксировано.

“Продолжается активная ремонтная кампания на всех энергообъектах, поврежденных во время 15 массированных волн ракетных ударов и 18 мощных дроновых атак. Из-за масштабности и сложности нанесенных повреждений, ремонтные работы требуют много ресурсов и являются более длительными, чем, например, прошлым летом”, — резюмировали в компании.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок коливається,
Та багатство не виміряти
Коливаннями.

- Fin.Org.UA

Новини

13:03 - Чи може підприємство торгівлі прийняти готівкові кошти від фізичної особи за передані їй корпоративні права без застосування РРО/ПРРО?
13:02 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
13:00 - Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?
12:58 - Які граничні строки реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених за операціями з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів?
12:57 - Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?
12:55 - На Дніпропетровщині зареєстровано понад 73 тисячі ПРРО
12:54 - Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 21,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:53 - Дніпропетровщина: у січні – червні надходження ПДФО до місцевих бюджетів перевищили 14,3 млрд гривень
12:52 - Актуальні податкові питання в умовах сьогодення: податківці Дніпропетровщини провели вебінар для представників обласного об’єднання профспілок
12:51 - Переробна промисловість – лідер за сплатою податків у першому півріччі 2026 року
12:50 - Затверджено нові форми Податкового розрахунку: коли і за які періоди звітувати
11:45 - Аксесуари до мобільних на десятки мільйонів гривень: БЕБ викрило ухилення від податків
11:32 - Нафта продовжує зростати після взаємних атак США та Ірану
11:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:55 - До двох ломбардів застосовано заходи впливу
10:50 - Стало відомо, хто може очолити "Нафтогаз" після Корецького
10:29 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
09:56 - У США розкрили деталі проєкту Грема про санкції проти московія – з пом'якшеннями
09:24 - московія атакувала заправку на півночі Житомирщини
08:52 - СБС ліквідували 20 кораблів "тіньового флоту" московія у Чорному морі за ніч
08:30 - Як зміниться сфера таксі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.07.2026
06:00 - ChatGPT більше не король. OpenAI втрачає перевагу в гонці ШІ
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 14 липня: звільнення уряду Свириденко
19:57 - На ЗАЕС стався 10-й блекаут від початку року
19:50 - Працівники нафтової сервісної галузі Норвегії припинили страйк
19:30 - SoftServe купила індійську компанію NewVision Software
19:02 - московіяни атакували два судна, капітан одного з них загинув
18:30 - На тлі атак у Азовському морі російські страховики відмовляються страхувати судна


Більше новин