Оксана Жолнович взяла участь у Соціальному форумі в Португалії

29.05.2023 19:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У своєму виступі на панельній дискусії «Європейська соціальна модель як геополітичний важіль» Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович наголосила на тому, що інтеграція європейської соціальної моделі в українську структуру матиме вирішальне значення для системи соціального захисту. «Майже 10 років ми виборюємо свій європейський шлях і, попри російське вторгнення, продовжуємо нормалізувати наше законодавство до вимог ЄС.
Наша країна захищає європейські цінності та активно інтегрує їх», – зазначила Міністр соціальної політики України. У промові Оксана Жолнович приділила  увагу основним напрямам роботи та реформам, які відбуваються у соціальній сфері. «Перше – ми працюємо над комплексом реформ, який зробить ринок праці в Україні повністю інклюзивним.
Друге – ми перебудовуємо процеси реабілітації, щоб люди мали можливість відновлюватись якомога швидше.
Третє – ми робимо рішучі кроки в напрямі цифровізації соціальної сфери.
Четверте – ми приділяємо увагу збереженню ментального здоров‘я українців й починаємо будувати центри життєстійкості, де фахівці надаватимуть підтримку тим, хто цього потребує», – зазначила Міністр. Вона додала, що метою Мінсоцполітики є створення повністю інклюзивного суспільства шляхом перебудови соціальних стандартів.
Щобільше, застосовуючи нові стандарти, Україна може стати передовим майданчиком інноваційних рішень у сфері реабілітації, інклюзії та забезпеченні ментального здоров’я.
Сьогодні, допомагаючи Україні подолати ті наслідки війни, які ми маємо, Європа може отримати нові продукти цифровізації, нові алгоритми працевлаштування, нові інструменти асистивних технологій, які можуть стати основою для нової соціальної політики у всій Європі. Наприкінці виступу Міністр закликала партнерів долучатись до програм розвитку України й будувати разом сильну Європу та сильну Україну. «Ми беремо за зразок саме європейську соціальну модель і готові адаптовувати найкращі практики наших країн-партнерів.
Розуміємо, що після перемоги нам доведеться зробити квантовий стрибок у розбудові різних сервісів і відновленні прав наших громадян.
Саме інтеграція соціальної європейської моделі дозволить нам цього досягти», – підсумувала очільниця Мінсоцполітики. У рамках візиту Оксани Жолнович до Португалії також передбачена низка двосторонніх зустрічей з колегами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

16:25 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг у 2025 році
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.02.2026
15:32 - У експосадовця БЕБ можуть конфіскувати автівки на 4 мільйона гривень
15:30 - Перший в Україні: EasyPay інтегрував нову модель кіберзахисту в співпраці з CSIRT-NBU
15:11 - Франція запускає новий фонд для компаній, які хочуть працювати в Україні
15:00 - У "Роскомнадзорі" розповіли про свої претензії до Telegram
14:53 - Банкноти номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень замінюються на відповідні обігові монети
14:51 - Стало відомо, яку нафту Індія купує замість російської
14:48 - Міноборони спростило забезпечення підрозділів ЗСУ пальним
14:29 - Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про перевірки і блокування накладних та презентувала сервіс підтримки грантоотримувачів
14:27 - ІТ-галузь України збільшила експорт після двох років скорочення
14:21 - ДПС, БЕБ, Держпраці та представники ресторанного бізнесу обговорили шляхи детінізації галузі
14:18 - В Україні стартував пілотний проєкт "єЧек"
13:51 - Concorde Capital запустила першу чергу проєкту з розподіленої генерації
13:43 - Державне "Укрінтеренерго" почало реорганізацію
13:30 - Правоохоронці викрили махінації з держмайном на 36 мільйонів гривень
13:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:10 - У 2025 році в Україні зареєстрували рекордну кількість нових видавництв
13:02 - Фонд гарантування почав виведення двох неплатоспроможних банків з ринку
13:00 - Україна отримає виведене з експлуатації обладнання 6 європейських ТЕЦ та ТЕС
12:49 - Як в контролюючих органах оновлюється інформація про зміну облікових даних самозайнятих осіб?
12:48 - Чи необхідно суб’єкту господарювання у разі розрахунків через РРО/ПРРО відображати в касовому чеку суму сплаченого туристичного збору?
12:47 - Яким чином повернути переплату з ПДФО, що виникає за наслідками проведення річного перерахунку сум доходу фізичної особи?
12:43 - Де на офіційному вебпорталі ДПС розміщено інформацію щодо рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на відповідній території?
12:41 - Відтерміновано впровадження електронної системи обігу акцизних марок (е-Акциз)
12:27 - Звільнення від ПДВ для імпорту товарів оборонного значення продовжено
12:26 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується акцизний податок?
12:23 - Чи нараховуються податкові зобов’язання покупцем, якщо згідно умов договору оплата постачальнику за придбані товари/послуги/основні засоби здійснюється третьою особою?
12:21 - Податкова знижка за витратами на благодійність: умови отримання
12:20 - Комунікації з податковою через Електронний кабінет – швидкість і комфорт


Більше новин