МОЗ оприлюднило місця для розподілу в інтернатуру

29.05.2023 15:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Залишився місяць навчання майбутнім випускникам медичних спеціальностей, більшість з яких вже склали тестовий іспит КРОК-2.
У тренінгових центрах закладів вищої медичної освіти (ЗВО) тривають об’єктивні структуровані клінічні іспити (ОСКІ) для випускників. Для забезпечення виконання вимог наказу МОЗ від 22.06.2021 № 1254 «Про затвердження Положення про інтернатуру» щодо організації розподілу випускників в інтернатуру МОЗ було доведено до відома ЗВО інформацію щодо місць для підготовки в інтернатурі (в розрізі спеціальностей, баз стажування та місць освітньої частини підготовки в інтернатурі) для рейтингового розподілу випускників бюджетної форми навчання. Цю інформацію було доведено до кожного ЗВО, що здійснює випуск осіб, які навчалися коштом державного бюджету за спеціальностями «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія», «Медична психологія». Станом на сьогодні, це 13 закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОЗ, та 4 заклади вищої освіти, що належать до сфери управління МОН. Запровадження рейтингового розподілу випускників в інтернатуру та припинення практики так званих «гарантійних листів» було здійснено МОЗ з метою забезпечення справедливості та доброчесності процесу розподілу. Цьогоріч рейтинг випускників формується на основі академічної успішності, що включає середній бал та результат складання тестового іспиту КРОК-2, конвертовані у 200-бальну шкалу, відповідно до формули, наведеної у підпункті 1 пункту 4 розділу ІІ Положення про інтернатуру. У разі рівності результатів академічної успішності може враховуватися сімейний стан, наявність статусу особи з інвалідністю випускника та/або членів його сім’ї. На сьогодні у ЗВО розпочався процес формування комісій з розподілу в інтернатуру.
Для забезпечення об’єктивності та неупередженості процесу до складу комісій будуть включені як співробітники ЗВО, так і представники студентського самоврядування, професійних асоціацій, департаментів охорони здоров’я місцевих військових адміністрацій та МОЗ. З метою забезпечення прозорості та відкритості процесу розподілу в інтернатуру започатковано практику оприлюднення місць для розподілу на офіційних вебсайтах університетів та МОЗ.
Крім того, на вебсайті кожного ЗВО також оприлюднюється рейтинг випускників.
Таким чином, кожен випускник може наперед ознайомитися з власним рейтингом та наявними місцями для розподілу в інтернатуру. Зазначимо, що з місцями для розподілу в інтернатуру в розрізі ЗВО можна ознайомитися в рубриці «Освіта» у розділі «Інтернатура». Водночас звертаємо вашу увагу, що нині МОЗ розпочато роботу щодо створення електронної системи рейтингового розподілу в інтернатуру, впровадження якої забезпечить автоматизацію процесу розподілу в інтернатуру та мінімізацію корупційних ризиків у цій сфері.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

16:02 - Фізична особа передає земельну ділянку в оренду: яка дата є визначальною при визначенні МПЗ
16:01 - Управління комплаєнс-ризиками охоплює основні обов’язки платника податків
15:59 - У лютому до загального фонду держбюджету надійшло 93 млрд грн податків та зборів
15:58 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:57 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
15:55 - За яких умов резидент Дія Сіті може обрати третю групу платника єдиного податку?
15:54 - Безбар'єрність: доступ до інформації та електронних послуг
15:53 - «TAX Control» – новий дієвий цифровий сервіс
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.03.2026
15:28 - Інтерв'ю у Самарівській ДПІ: новації податкового законодавства
15:27 - Пропонується оновити правила з організації захисту приміщень банківських та небанківських установ
15:25 - Відбулась пресконференція з представниками медіа
14:59 - ДПС оновила дашборд податкових надходжень до загального фонду державного бюджету
14:33 - Недержавні пенсійні фонди: у НКЦПФР обговорили структуру майбутнього законопроєкту
14:30 - Уряд призначив оновлений склад наглядової ради НАК "Нафтогаз України"
14:21 - Шмигаль розповів про зміни до розподіленої генерації
14:08 - Митниця спростила процедури для "Філіп Морріс Україна"
14:05 - Інвалідність за 4600 доларів: правоохоронці викрили схему на Вінниччині
13:57 - Планується посилити контроль за якістю готівки в обігу
13:38 - В Україні зросли ціни на яблука
13:32 - Індексація пенсій: у Раді роз’яснили механізм підвищення виплат
13:30 - У лютому на енергетику України передали 208 мільйонів євро: які країни зробили внески
13:25 - У Києві без опалення залишаються понад 1000 будинків – КМВА
13:04 - Промислове виробництво Індії зросло на 4,8% за рік
12:55 - Американсько-український фонд відбудови сформував перший портфель проєктів
12:45 - Українці відкрили в Польщі 90 тисяч ФОПів та 20 тисяч АТ – спікер сейму Польщі
12:32 - П’ять мільйонів гривень переплати за ноутбуки: у Києві судитимуть посадовця
12:20 - Три вугільні шахти передадуть до Фонду держмайна: яка мета
12:01 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:58 - Україна застосувала санкції проти російських поштових сервісів


Більше новин