россияне вывели в иностранные банки с начала войны 32 млрд долларов

29.05.2023 13:40 | Укррудпром

13:00 29 мая 2023 года

Уровень сбережений россиян в иностранных инструментах с начала 2022 года по 1 апреля 2023 года увеличился на 4,1 процентного пункта (п.п.), — до 19,2%. По данным центробанка россии, россияне перевели в иностранные банки 2,6 триллиона рублей ($32,46 млрд), иностранным брокерам — почти 300 млрд рублей, хранят на руках в валюте 1,9 трлн рублей ($23,7 млрд), сообщает финансовое издание Frank Media.

Центробанк рф считает, что уязвимость, связанная с размещением сбережений граждан в иностранных инструментах, пока носит ограниченный характер. Граждане продолжают в основном вкладывать средства в рублевые депозиты (42,2% сбережений). Также выросли инвестиции граждан в акции местных компаний на 1,2 трлн рублей.

В то же время, продолжает сохраняться тенденция к уменьшению валютных депозитов физических лиц в российских банках и увеличению объемов валютных переводов населения в иностранные банки.

В целом за 2022 год и первый квартал 2023 года валютные депозиты физлиц в российских банках уменьшились на 3,1 трлн рублей, при этом объем переводов валюты на собственные счета в банках-нерезидентах за период составил 2,6 трлн рублей, а объем наличной иностранной валюты руках вырос на 1,9 трлн. рублей.

В то же время, объем рублевых депозитов физлиц на россии в 2022 году и первом квартале 2023 года вырос на 5,7 трлн. Доля депозитов и средств на счетах в юанях в четвертом квартале 2022 — первом квартале 2023 года выросла на 1,2 п.п. — до 10,2% общего объема валютных депозитов. Доля рублевых вкладов в совокупных вложениях граждан и средств на счетах увеличилась на 1,3 п.п. — до 42,2%.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red candlesticks fall,
A symphony of losses,
Fear grips the market.

- Fin.Org.UA

Новини

11:56 - Нафта зросла у ціні
11:35 - У Києві викрили тіньові пункти обміну валют
11:30 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:00 - CHERY в Україні — 20 років руху вперед. Два десятиліття інновацій, довіри та спільного шляху
10:51 - московіяни атакували енергетику у шести областях: найскладніше на Донеччині
10:49 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:22 - У Чернігові понад 10 тисяч родин без світла через атаку московія на енергооб’єкт
10:06 - Binance передала московія персональні дані айтівця, якого звинувачують у донаті ЗСУ
09:48 - Ліцензія, стейблкоїни, валютний контроль: чотири питання, які треба вирішити до запуску ринку віртуальних активів
09:24 - За тиждень московія атакувала об’єкти "Нафтогазу" 13 разів
09:00 - Країни Перської затоки налагодили таємне вивезення нафти через Ормузьку протоку – ЗМІ
08:30 - Податкові перевірки: чого Україні варто навчитися у Німеччини
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.08.2026
06:00 - Країна вибитих вікон. Хто будує скляні заводи
19:00 - Підприємиця відсудила у московія 57 мільйонів за знищений туристичний притулок
18:35 - "Гарантованого покупця" зобов'язали сплатити біогазовій компанії 65 мільйонів
18:00 - Нацбанк п’ятий тиждень продає понад мільярд доларів на міжбанку
17:25 - московія зруйнувала елеватор на Сумщині: поранено співробітника
16:19 - Індія готується виробляти більше СПГ через загрозу дефіциту газу на кухнях
15:25 - Німецькі компанії скоротили інвестиції в США до найнижчого рівня за три роки
14:10 - Nvidia планує інвестувати 3 мільярди доларів у центр обробки даних у Огайо
12:54 - Київська електричка відновила роботу: окрім станції "Почайна"
12:05 - Ворог вдарив по цивільній інфраструктурі Сум
11:01 - московіяни ракетами атакували завод "АрселорМіттал Кривий Ріг": загинули дві людини
10:00 - московія атакувала Київ балістикою: палає книжковий ринок "Петрівка", троє постраждалих
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Генштаб: ЗСУ вдарили по ракетно-космічному центру "Прогрес"
17:00 - США звинуватили понад 40 країн у допомозі Китаю обходити мита


Більше новин