“Укрэнерго” начало ограничивать производство электроэнергии по “зеленому” тарифу днем

29.05.2023 12:45 | Укррудпром

12:30 29 мая 2023 года

В воскресенье днем (с 10:45 до 16:00) “Укрэнерго” было вынуждено ввести ограничения для возобновляемых источников энергии для балансировки энергосистемы, ведь генерация превышала потребление.

Как сообщает пресс-служба Министерства энергетики, в то же время коммерческий импорт электроэнергии за минувшие сутки составил 3,7 млн кВт-ч. Также за прошедшие сутки происходил экспорт электроэнергии в Польшу объемом 0,8 млн кВт-ч.

“Продолжается масштабная ремонтная кампания объектов генерации и сетей в рамках подготовки к новому отопительному сезону. В ремонте — атомные энергоблоки, блоки тепловой и гидрогенерации. В то же время производимой электроэнергии достаточно для покрытия потребностей потребителей”, — заверили в министерстве.

В Минэнерго добавили, что в результате очередного массированного ракетно-дронового удара в ночь на понедельник попаданий и повреждений объектов энергетической инфраструктуры не зафиксировано.

В свою очередь в пресс-службе “Укрэнерго” уточнили, что экспорт электроэнергии в Польшу происходил в ночные часы.

“В настоящее время в энергосистеме производится достаточно электроэнергии для покрытия потребления, но в вечерние часы просим потреблять электроэнергию бережливо. Ведь в энергосистеме работает значительно меньшее количество энергоблоков из-за активных ремонтных кампаний на тепловых электростанциях, а также на некоторых энергоблоках АЭС”, — отмечает оператор энергосистемы Украины.

Как сообщалось, в минувшую субботу для покрытия вечернего пика потребления Украина попросила об аварийной помощи от энергосистемы Румынии. Также импортируется электроэнергия из Словакии.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money is flowing
The market is unpredictable
But profits await

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів
17:57 - У січні українські металурги на чверть скоротили експорт напівфабрикатів
17:50 - На Одещині та Миколаївщині складна ситуація з енергетикою після нічної атаки
17:20 - Анатолій Куцевол: Підтримка JICA – важлива складова відновлення і реконструкції українського енергосектору
17:15 - Відновлення опалення в столиці під загрозою через обшуки СБУ в "Київтеплоенерго"
17:15 - На Вінничині викрили депутата сільради: не задекларував 11 мільйонів гривень
17:09 - США проведуть переговори з Угорщиною та Словаччиною щодо відмови від російського газу – Рубіо
16:57 - 30 років гривні: спільний проєкт Національного банку України та LB.ua
16:57 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 16 лютого
16:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94»
16:40 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94”
16:40 - Лікарня на Одещині ошукала пацієнтів на 3,5 мільйона гривень
16:30 - Навіщо нам модель обліку ЄС
16:24 - Індійський нафтовий гігант отримав ліцензію США на купівлю венесуельської нафти
16:10 - В Україні стартував новий збір врожаю тепличних огірків: які ціни
16:07 - Перший підземний садок у Харкові будуватимуть до кінця 2027 року
16:03 - У Самарівській ДПІ проведено інтерв'ю
15:57 - У приміщенні Самарівської ДПІ організовано брифінг
15:50 - У Самарівській ДПІ відбувся брифінг
15:45 - московіяни знищили великий автосалон в Одесі
15:35 - Шурма назвав маніпуляцією твердження, що він переховується
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.02.2026


Більше новин