У ДМС провели зустріч із делегацією Міжнародного центру з розвитку міграційної політики

29.05.2023 09:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Днями керівництво Державної міграційної служби України зустрілося із делегацією Міжнародного центру з розвитку міграційної політики, який є багаторічним партнером ДМС. Сторони обговорили поточний стан реалізації спільних проектів, визначили пріоритети для подальших дій. У ДМС окреслили першочергові напрями роботи Міграційної служби в умовах воєнного стану та після завершення війни в Україні.
Зокрема, там зазначили, що для міграційної служби головним є забезпечення стійкого зв’язку громадян, які вимушено виїхали за кордон, з Україною, шляхом надання широкого спектра адміністративних послуг та налагодження взаєморозуміння між українцями та державними інституціями приймаючих країн. «Створення нової моделі Міграційної служби шляхом реформування її у потужний аналітичний центр міграційних процесів та ризиків, дозволить перевести на якісно новий рівень управління міграцією та надання послуг громадянам.
Відновлення роботи Міграційної служби на деокупованих територіях, надання послуг внутрішньопереміщеним особам та ресоціалізація громадян з-поміж військовослужбовців - є найвищим соціальним обов’язком Служби та моральною відповідальністю її керівництва», - заявило керівництво ДМС. Українські міграційники зазначили, що євроінтеграційний рух України поставив перед ДМС велике домашнє завдання з наближення законодавства країни в міграційній сфері до acquis ЄС, якісне виконання якого сприятиме процесу набуття нашою державою повноправного членства в ЄС. Своєю чергою представники МЦРМП відзначили значні успіхи ДМС у реалізації визначених завдань, висловили всебічну підтримку в продовженні плідної співпраці в міграційній сфері та готовність надавати допомогу в наближенні України до членства в ЄС, зокрема в частині міграційної сфери.

Додати коментар

Користувач:
email:





Savings account safe,
Small interest, no risk to take,
Rainy day fund saved.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 19 лютого: НБУ закрив два банки, нові хакерські атаки
20:56 - Голова фінрозвідки на тлі "Мідаса" й інших скандалів проводив час у закордонних відрядженнях – ЗМІ
20:26 - У справі ексголови Фонду держмайна нові підозрювані: допомогли відмити 300 мільйонів
19:50 - 20 лютого графіки вимкнення світла діятимуть цілодобово в більшості регіонів
19:21 - НБУ визнав неплатоспроможним націоналізований банк, яким цікавилась "Укрпошта"
18:55 - На Івано-Франківщині ліквідували нелегальну АЗС з фальсифікованим пальним
18:50 - Франція надасть Україні 71 млн євро грантової фінансової підтримки, – Денис Шмигаль
18:41 - Кредити бізнесу та населенню: які особливості їх зростання в Україні у кінці 2025 року
18:15 - "Мотор-Банк" Богуслаєва НБУ визнав неплатоспроможним
17:59 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 20 лютого
17:54 - Наказ Мінекономіки від 18.02.2026 № 2687 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62”
17:48 - Україна і Німеччина посилюють партнерство в модернізації аграрної політики за стандартами ЄС
17:45 - 16 мільярдів для УЗ: уряд запускає нову модель фінансування
17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:30 - АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” визнано неплатоспроможним
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель


Більше новин