Прифронтовые области получили более 40 тонн опор для восстановительных работ

28.05.2023 10:25 | Укррудпром

10:00 28 мая 2023 года

Энергетики Запорожской и Николаевской областей получили более 40 тонн опор для восстановительных работ.  Об этом сообщает пресс-служба Минэнергетики. 

Отмечается, что соответствующее оборудование было предоставлено Польшей.

“Министерство энергетики Украины передало энергетикам прифронтовых областей очередную партию оборудования для восстановительных работ. В частности АО “Запорожьеоблэнерго” получило опоры общим весом 21 тонну, а АО “Николаевоблэнерго” — весом около 20 тонн”, — говорится в сообщении. 

Кроме того, за последние две недели из Польши поступило 13 грузов помощи общим весом более 190 тонн. Среди них, в частности, 82 генератора различной мощности.

Также министр энергетики Герман Галущенко отметил, что в поставке помощи важную роль играет работа логистического хаба rescEU в Польше, который собирает гуманитарную помощь со всей Европы и быстро передает ее в Украину. 

Всего, начиная с марта 2022 года, в Украину поступило 93 груза помощи от польских партнеров общим весом более 1,6 тысячи тонн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inter-American
Development Bank
Building prosperity
For the Americas

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.07.2026
15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:12 - Міненерго розповіло про перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії
14:50 - Уряд може почати підвищувати тарифи на газ та електроенергію з 2027 року – МВФ
14:33 - Російські балістичні ракети знищили основний склад WINETIME: наслідки атаки
14:29 - Через московитський удар горіли посіви на Житомирщині
14:20 - Пролетарі всіх країн, заміняйтеся! ШІ поглиблює структурне безробіття в Україні
14:06 - Німеччина планує придбати частки в оборонних стартапах у межах переозброєння
13:47 - Перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії завершилися повною реалізацією запропонованих обсягів
13:44 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
13:43 - Строк придатності алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився: дії суб’єкта господарювання
13:42 - За якою формою та за яким ідентифікатором форми в електронному вигляді ФОП подає податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи?
13:42 - Maersk призупиняє роботу у Чорноморському порту через посилення ударів московія
13:41 - Плата за землю: чи може платник в одній податковій декларації з плати за землю одночасно визначити податкові зобов’язання щодо земельного податку та орендної плати?
13:40 - У скриньці РРО не вистачає готівкових коштів: як оформити повернення готівки за товар фізичній особі?
13:38 - До яких видів економічної діяльності (КВЕД) відносяться промислові підприємства?
13:37 - Податок на прибуток: визначення балансової вартості необоротного активу у разі переведення його з невиробничого до виробничого
13:35 - Цифрові можливості для громадян України: РНОКПП через «е-Консул» та Е-картка платника
13:34 - Чи подається Заява за ф. № 20-ОПП, якщо об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, знаходяться за межами України?
13:33 - На яку дату виникають податкові зобов’язання з ПДВ у разі отримання платником послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України?
13:32 - У разі перевищення встановлених граничних строків проведення розрахункових операцій в режимі офлайн ПРРО повинен блокуватися до моменту переходу в режим в онлайн
13:30 - Захистіть свої права – під час розрахунків отримайте фіскальний чек!
13:27 - Помилка в типовій формі, за якою ФОПом на загальній системі оподаткування здійснюється облік доходів і витрат: як виправити?
13:25 - До уваги платників екологічного податку!
13:25 - Російська Дума підтримала закон про арешт майна тих, хто критикує владу за кордоном
13:23 - За користування надрами платники рентної плати спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 24,7 млн гривень
13:22 - Платники Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями сплатили до місцевих бюджетів понад 291,3 млн грн акцизного податку
13:20 - Частина чистого прибутку: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету перевищили минулорічні на 34,2 %
13:19 - Практичні знання, професійний досвід і сучасні сервіси: у податковій службі Дніпропетровщини відбулася зустріч зі студентами-практикантами
13:18 - Не можете виконати податкові обов’язки через війну? Подайте заяву та підтвердні документи


Більше новин