Олександр Ткаченко: Профільний парламентський комітет рекомендував ухвалити в цілому зміни до Закону «Про культуру»

26.05.2023 10:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики опрацював і рекомендував ухвалити у другому читанні і в цілому зміни до Закону України «Про культуру» щодо впровадження та ведення електронних реєстрів обліку та управління культурною спадщиною та культурними цінностями України. Як розповів Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, мета законопроекту № 8024 – запровадити електронні реєстри в сфері культури для обліку нерухомої культурної спадщини та культурних цінностей України, базової мережі закладів культури, реєстру видавців та майстрів народних художніх промислів. «Також він передбачає створення юридичних механізмів для управління державним майном, що закріплено за національними закладами культури (наприклад, щоб заклади могли передати невикористовуване майно іншим закладам культури).
Законопроект був розроблений депутатами на прохання МКІП.
Дякую колегам за підтримку», – зазначив Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures rise and fall
Traders look to crystal balls
Predicting the trends

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026
15:06 - Багато важливих професій залишаться за людиною і не будуть замінені ШІ, – Марія Фурман
15:06 - Злочин проти громади Львова: Садовий розкритикував дії ОВА щодо аеропорту
15:05 - Мінекономіки змінює умови експорту сої та ріпаку
15:00 - В Україні зменшилась сума готівки в обігу: який обсяг монет та банкнот
14:23 - Найбільший агрохолдинг московія закриває бізнес в Бєлгородській області через обстріли
14:15 - В Києві вперше за 5 років піднімуть тарифи за паркування, але за підпискою доступна знижка
14:15 - Ігор Зубович: Перевірки стають зрозумілішими для бізнесу та інспекторів
14:00 - Посилено відповідальність за порушення на небанківському фінансовому ринку
13:42 - Київ здав позиції: як змінилися ціни на паркомісця і гаражі за рік
13:40 - Ще в трьох поїздах з'являться жіночі вагони
13:01 - АМКУ рекомендував АЗС знижувати ціни на пальне, коли дешевшає нафта
13:00 - Від "Чорнобиля" до повномасштабної війни: 40 років уроків з культури безпеки для АЕС
13:00 - Пом’якшено низку валютних обмежень
12:58 - В Gulliver повертаються магазини Bershka, Pull&Bear, Zara
12:50 - В Україні з 1 липня розширять програму "Доступні ліки"
12:43 - Наказ від 16.04.2026 № 5011 «Про внесення зміни до Методичних рекомендацій щодо застосування смартспеціалізації на регіональному рівні»
12:30 - Факапи під час отримання ліцензії для сонячних електростанцій
12:21 - Телемарафон-2026 отримає 638 мільйонів: чий контент найдорожчий
12:15 - "Укрпошта" продала незадіяну нерухомість за понад пів мільярда
12:00 - Євроінтеграція: узгоджені подальші кроки діяльності Українського кліматичного офісу
12:00 - На Київщині відновили світло 100 тисячам родин
11:53 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:47 - До уваги платників!
11:45 - Чи може користувач зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації?
11:44 - До якого бюджету сплачується ПДФО спадкоємцями, які сплачують цей податок до нотаріального посвідчення свідоцтва про право на спадщину?
11:43 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
11:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку циркулярної економіки України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках»
11:41 - Чи може фізична особа, яка раніше була зареєстрована в ДРФО за РНОКПП, відмовитися від РНОКПП?
11:40 - Протягом року укладено новий договір оренди на ту саму земельну ділянку без змін/зі змінами умов договору: яку податкову декларацію з плати за землю подавати?


Більше новин