Мінінфраструктури, ЄІБ та ПРООН розвивають спортивно-реабілітаційну інфраструктуру для людей з інвалідністю

26.05.2023 10:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У місті Решетилівка Полтавської області відкрито відновлений спортивно-реабілітаційний комплекс «Колос» для людей з інвалідністю. Його ремонт здійснено в рамках спільної ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерства фінансів, Європейського Союзу, Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Полтавської обласної військової адміністрації та обласної ради за технічної підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН). «Впровадження та дотримання стандартів безбар’єрності є одним із базових принципів відбудови України.
Уже до 2024 року ми плануємо, що всі 100% об’єктів відновленої інфраструктури будуть безбар’єрними.
Відкриття комплексу, який враховує всі вимоги інклюзивності, дозволить сотням українців отримати необхідні реабілітаційні послуги та реалізувати себе в спортивній площині.
Дякую партнерам з ЄІБ, ПРООН, місцевій владі за ефективну співпрацю щодо реалізації цього проекту», — заявив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. Центр зможе надавати реабілітаційні послуги понад 300 дітям та молоді з порушеннями зору, слуху, фізичного та ментального розвитку, опорно-рухового апарату.
Також передбачається, що на базі комплексу відбуватиметься підготовка спортсменів, які зможуть увійти до паралімпійської та дефлімпійської збірних України. Будівлю відремонтовано в рамках фінансової угоди «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).
Вартість реконструкції становила 1,1 мільйона євро, які були виділені ЄІБ та співфінансовані місцевою владою. «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» — рамкова кредитна угода між Україною та ЄІБ, яка передбачає виділення місцевим органам влади 200 мільйонів євро для відновлення соціальної інфраструктури, покращення умов життя та громад, що їх приймають.
Йдеться про громади в 9 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській та Херсонській областях. Програма впроваджується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерством фінансів України спільно з органами місцевого самоврядування за технічної підтримки Програми розвитку ООН.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

13:53 - Від зрізаних дерев до перебудови інфраструктури: які перешкоди стоять на шляху до теплої зими
13:45 - За добу кияни подали 986 заявок на компенсацію за зруйноване житло
13:30 - У Києві суд забов’язав знести будівлю на острові "Муромець"
13:29 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:15 - Хакери виставили на продаж дані 340 мільйонів користувачів OnlyFans
12:56 - Громади за чотири місяці отримали на 13% більше туристичного збору
12:51 - Супертанкер з нафтою Іраку вирвався з Перської затоки
12:30 - Як перестрибнути в технологічне майбутнє
12:30 - Ціни на газ у Європі надають на тлі наближення США та Ірану до мирної угоди
12:20 - Казахстан не дасть стягнути $1,4 мільярда з "Газпрому" на користь "Нафтогазу"
12:11 - Кредитування підтримує зростання активів банків два роки поспіль – Огляд банківського сектору
12:08 - Огляд банківського сектору, травень 2026 року
11:50 - Через обстріли без світла залишилися споживачі у п'яти областях
11:38 - Адаптація до міжнародних стандартів: НКЦПФР перебудовує внутрішню структуру
11:20 - Катар таємно вивозить газ через Ормуз попри майже повне закриття протоки
11:12 - Анатолій Куцевол провів зустріч із заступником Міністра енергетики Польща Конрадом Войнаровським
11:09 - До уваги фізичних осіб – волонтерів!
11:08 - Як в контролюючих органах обліковується договір про спільну діяльність?
11:06 - Чи обов’язково отримувати РНОКПП фізичній особі (у т. ч. малолітній особі), яка не отримує доходів та не має обов’язку щодо сплати податків?
11:06 - Чи обов’язково отримувати РНОКПП фізичній особі (у т. ч. малолітній особі), яка не отримує доходів та не має обов’язку щодо сплати податків?
11:01 - Квитанція про надходження звітності з податку на прибуток надійшла раніше ніж була подана фінансова звітність: чи буде вважатися прийнятою податкова декларація з податку на прибуток?
10:59 - У разі надання знижки у розмірі повної вартості окремого товару (у зв’язку з браком), такий товар розглядається як безплатно наданий
10:58 - До уваги платників ПДВ!
10:57 - Платникам, які виступають виконавцем кількох програм міжнародної технічної допомоги
10:56 - Підприємства та організації, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, мають право на пільги з податку на прибуток
10:54 - Податковий комплаєнс - мінімізація ризиків недотримання платниками податків вимог податкового законодавства
10:53 - Мобільний застосунок «Моя податкова» - технічне рішення доступності інформації і послуг
10:51 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло понад 1,5 млрд грн рентної плати
10:50 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини платники транспортного податку поповнили майже на 11,4 млн гривень
10:50 - АМКУ дозволив Paramount купити Warner Bros


Більше новин