МОН: Відбулась стратегічна сесія щодо напрацювання Дорожньої карти європейської інтеграції освіти і науки

25.05.2023 19:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

24 травня за участю заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Євгена Кудрявця відбулася стратегічна сесія щодо напрацювання Дорожньої карти європейської інтеграції.
За даними соцопитувань групи «Рейтинг», 87% українців проголосували б за вступ до Європейського Союзу, якщо б проводився відповідний референдум.
Саме тому важливо створити Дорожню карту гармонізації секторальних політик та законодавства у сферах освіти і науки з acquis ЄС, розроблену за методологією RBM (results-based management) та з обов"язковим застосуванням людиноцентричного підходу. Мета створення такої карти, щоб здобувачі освіти, освітяни та науковці користувалися перевагами членства України у ЄС, розвивалися та мали змогу реалізовувати свій потенціал. Шлях до євроінтеграції — це не лише про формальне виконання Угоди про асоціацію та всіх вимог.
Перш за все йдеться про культурні злами: Пріоритет на зміст та сенс, а не формальне виконання.
Освіта і наука — ті стовпи, які допомагають нам інтегруватися в європейську систему цінностей ще з дитсадка та школи. Наші громадяни мають упевнено ідентифікувати себе як українці і як члени європейської спільноти.  Кожен українець і українка мають стати конкурентоспроможними на рівні з громадянином будь-якої іншої європейської держави. Результатом стратегування стане Дорожня карта, яка сформує візію, міститиме конкретні кроки, а також структурує роботу у сфері європейської інтеграції освіти і науки. У заході взяли участь Віце-прем"єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, народні депутати, представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції України, Національного агентства кваліфікацій, Національного агентства забезпечення якості вищої освіти, Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Національного фонду досліджень, Державної служби якості освіти, Українського центру оцінювання якості освіти, Представництва ЄС в Україні, Команди підтримки реформ при МОН, Національної академії наук України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economy
Interconnected markets
Boom, or recession?

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Дитячі вагони з’являться ще на двох напрямках
20:32 - Прокуратура хоче повернути до бюджету мільйон гривень, переплачений за м’ясо для шкіл
20:15 - Глава МЗС Чехії: Словаччина і Угорщина підтримають позику для Києва
20:06 - У середу світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Російський танкер уникнув огляду норвежців, змінивши маршрут
19:30 - У США відкрили кримінальну справу проти ChatGPT, який давав поради вбивці
19:05 - Банки наростили темпи кредитування бізнесу і населення, але не держустанов
18:44 - Власники елітних автівок на чверть збільшили сплату податків
18:20 - московія скоротила видобуток нафти у квітні через атаки українських дронів
17:59 - Найбільший у світі виробник презервативів різко підвищить ціни через війну в Ірані
17:54 - Найшвидша реєстрація ФОП відбулася за дві секунди – "Дія"
17:35 - Україна відновила "Дружбу", але нема гарантій, що московія не атакує її знову – Зеленський
17:26 - У московії стрімко падає споживання сталі — ЗМІ
17:19 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:50 - У "Дії" тепер можна реєструвати громадські організації
16:45 - Мінекономіки та Google запускає третю хвилю програми безоплатного навчання штучному інтелекту
16:45 - Уряд визначив замовника будівництва критичної інфраструктури
16:37 - Польську компанію, яка постачала до московія люксові авто, оштрафували за порушення санкцій
16:30 - Хто керуватиме зрошенням полів
16:15 - На Волині викрили схему ввезення авто із ЄС під виглядом гумдопомоги для ЗСУ
15:56 - Україна хоче відкрити нові ринки Алжиру: для яких продуктів
15:53 - На дочку міського голови Дніпра зареєстрована вілла на озері Комо – ЗМІ
15:45 - На Львівщині вантажівка врізалась в локомотив поїзда Перемишль – Київ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.04.2026
15:11 - московія хоче зупинити транзит казахстанської нафти до Німеччини через "Дружбу" – Reuters
15:00 - Російська атака пошкодила агропідприємство в Чугуївській громаді на Харківщині
14:40 - Китай не замінив московії Європу: купуватиме газ з великим дисконтом – ЗМІ
14:28 - Чистий прибуток найбільшої вуглевидобувної компанії України торік впав до 2,7 мільярда
13:55 - Вплив світових цін: на українських АЗС пальне почало дешевшати
13:53 - Порядок проведення зустрічних звірок


Більше новин