Набір добровольців до «Гвардії наступу» продовжується, — Ігор Клименко

01.04.2023 09:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Набір добровольців до «Гвардії наступу» продовжується.
Про це сьогодні, 31 березня, заявив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час прямого ефіру на телемарафоні «Єдині новини». «На сьогодні сформовано вісім бригад і ми вже готові до активних наступальних заходів на території нашої держави.
Також паралельно ми готуємося до проведення стабілізаційних заходів на цих територіях», — розповів Ігор Клименко. Міністр відзначив, що вже отримано кілька десятків тисяч заявок для вступу до «Гвардії наступу».
Люди звертаються з усіх регіонів нашої країни, тому практично вдалося сформувати відповідні бригади. МВС України вирішило продовжити набір добровольців, аби сформувати резервні підрозділи: «Ми вирішили продовжити формування наших резервних підрозділів для того, щоб за кілька місяців ми змогли добре навчити, екіпірувати та озброїти добровольців, аби надалі [їх] також залучати до штурмових заходів», — розповів Ігор Клименко. Нагадуємо, що рекрутингова кампанія до штурмових бригад «Гвардії наступу» мала завершитися 1 квітня.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market ebbs and flows
Chaos turned into order
Capital's heartbeat.

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - "Нафтогаз" планує розробити одне з найбільших газових родовищ у Чорному морі – ЗМІ
17:00 - Зміна оплати праці суддів зруйнує баланс влад
16:57 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску після зміни місцезнаходження платника
16:55 - В ЄДР внесений запис про припинення підприємницької діяльності ФОПа: зняття з обліку в контролюючому органі
16:53 - Сплатили за ліцензію, подайте Заяву про внесення чергового платежу
16:52 - Через "Дію" подали сто тисяч заяв на компенсацію "автоцивілки"
16:50 - Чи необхідно сплачувати суму заборгованості зі сплати єдиного внеску у разі наявності надміру сплачених сум єдиного внеску?
16:49 - Сплата транспортного податку – підтримка економічної стабільності регіонів
16:47 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
16:45 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
16:44 - Результати енергетичних переговорів України з партнерами: створять Стратегічний Резерв
16:41 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:32 - Електронний кабінет: подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені
16:32 - У 2025 році Henkel забезпечила органічне зростання та підвищила прибутковість завдяки інноваціям і підвищенню ефективності
16:29 - Який порядок округлення показників при заповненні звітів № 1-ВП та № 1-ОП?
16:25 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів з використанням засобів дистанційного зв’язку або через інтернет-магазини!
16:22 - Отримання передоплати в одному податковому періоді, а її повернення покупцю в іншому: визначення доходу ФОПом – платником єдиного податку третьої групи (ставка 5 відсотків)
16:16 - До загального фонду держбюджету з вироблених товарів платники Дніпропетровщини сплатили понад 43,6 млн грн акцизного податку
16:15 - Аудитори розповіли, як реформується митниця
16:10 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 9 тисяч осіб
16:10 - Куба залучить зовнішні інвестиції, щоб урятуватися від кризи – Bloomberg
16:08 - На Дніпропетровщині зросли надходження податку на нерухоме майно: з початку року громади отримали понад 209,7 млн гривень
16:04 - З 2026 року заборонено здійснення охоронної діяльності для платників єдиного податку
16:02 - Дніпропетровщина: урочисте вручення дипломів магістрам Університету митної справи та фінансів
16:01 - Діалог з платниками: податківці Дніпропетровщини продовжують інформаційну роботу в громадах
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.03.2026
15:59 - Послуги без бар’єрів: кожен платник податків має право на комфортний сервіс
15:59 - Кабмін викреслив трансформатори зі списку товарів для пільгового імпорту
15:57 - Леся Карнаух: Майже 36 % податкових надходжень за два місяці року забезпечили підприємства торгівлі та переробної промисловості
15:18 - У громадян московія відібрали чотири земельні ділянки у Києві


Більше новин