«Геноцид української нації: збройна агресія росії проти України» – відбувся круглий стіл, присвячений протидії та покаранню росії

31.03.2023 20:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 31 березня 2023 року, за сприяння Верховної Ради України відбувся національний круглий стіл «Геноцид української нації: збройна агресія росії проти України». У заході взяли участь провідні правники та науковці, зокрема Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Міністр юстиції України Денис Малюська, голова комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас. «Для того, щоб не гальмувати процес формування освіченої і незламної нації, сьогодні надважливо юридично кваліфікувати злочинців, принаймні, настільки це можливо.
Своєю чергою система освіти має формувати особистість не лише знаннями про злочини, а й історичною пам"яттю на емоційному рівні.
Виховна парадигма повинна бути переосмислена з точки зору цінностей.
Важливим є і науковий аспект.
Усі дослідження мають базуватися на істинах: не можна допускати у наукову площину неперевірені факти.
Якщо кожен українець буде осмислювати людський капітал, культуру, освіту як беззаперечну цінність, – наша країна буде сильною й незламною в усі часи», – зазначив Міністр освіти і науки Оксен Лісовий. Науковці та правники круглого столу обговорили проблеми доведення геноциду, механізми протидії, притягнення винних до відповідальності. За підсумками заходу та на підставі обговорення питань геноциду учасники вирішили підготувати комплексне дослідження провідних істориків, філософів, політологів, філологів, правознавців, міжнародників і презентувати його результати на Міжнародному форумі, присвяченому Голодомору як геноциду українців упродовж XX – XXI століття, залучивши до цього заходу широке коло представників міжнародних організацій та іноземних держав.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини
14:07 - Сім областей України отримали від Великої Британії обладнання для магістральних електромереж на понад 113 тисяч євро
14:00 - Україна отримала ще $690 мільйонів від МВФ – Корецький
13:42 - Українці збільшили вклади до банків: яка статистика
13:35 - Євросоюз оштрафував Google на мільярд доларів: в компанії обурилися
13:20 - Криворізький онкологічний диспансер розпочав власну генерацію електроенергії в межах проєкту «Промінь надії»
13:10 - "Обрій" за мільйони доларів: влада оцифрує трудовий шлях українців
13:00 - Коли банки сказали "ні": як медичний центр із Нікополя знайшов фінансову підтримку завдяки eDilo
13:00 - ЄС дозволив грецькій судноплавній компанії Dynagas перевозити московитський СПГ
12:45 - Техніка "на папері": правоохоронці викрили незаконні держкомпенсації на 60 мільйонів гривень
12:30 - Найбезпечніший за 250 років інвестиційний інструмент
12:15 - З'явилися деталі ще однієї схеми фігурантів справи "Мідас" в Енергоатомі
11:58 - Декларації приховали 99 тисяч посадовців – Опендатабот
11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?
11:41 - Роботодавцем працівнику відшкодована вартість квитка, в якому дата не збігається з датою в наказі про відрядження: чи виникає додаткове благо?
11:40 - Які розрахунки суб’єкти господарювання мають право проводити в іноземній валюті?
11:39 - ФОП при проведенні документальних перевірок надає виписки, у тому числі зі своїх рахунків, що відкриті для власних потреб
11:38 - Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску: яким чином платник може отримати?
11:38 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
11:37 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
11:36 - За проведення розрахунків через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару застосовується відповідальність
11:35 - Спосіб, у який платник податків подає заяву щодо проставлення апостиля та отримує документ з апостилем
11:34 - Зміни в облікових даних платника податків: які документи необхідно подати до податкової?


Більше новин