31 березня: Ситуація в соціальній сфері

31.03.2023 18:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 1 квітня рецептурні препарати в аптеці можна бути отримати не лише за паперовим, а і за електронним рецептом.
Паперові рецепти продовжать діяти щонайменше до закінчення воєнного стану. За рішенням Уряду в Україні створять Координаційний центр з психічного здоров’я, який прийматиме як військовослужбовців та ветеранів, так і цивільних громадян, які зазнали впливу вкрай негативних та травматичних чинників стресу.  Уряд розширює проект єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесу. Вони будуть доступні на порталі Дія з 10 квітня.
Після повернення до цивільного життя, ветерани зможуть подати заявку на отримання: 250 тис.
грн - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця; 500 тис.
грн - для члена сім"ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць; 1 млн грн - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни. Важливо, що ветерани також зможуть безоплатно пройти навчання з питань підприємництва та отримати консультації у регіональних центрах зайнятості. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 35 200 доз комбінованої вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК).
Ще 657 тисяч доз на підтримку Національної програми імунізації та надолуження пропущених щеплень згідно з Національним календарем щеплень ЮНІСЕФ надішле у квітні.
Україна стикнулась з ризиком нового спалаху однієї з найзаразніших інфекцій в Україні.
Війна суттєво ускладнила ситуацію. Відтепер індивідуальні реабілітаційні плани пацієнтів будуть вносити до електронної системи охорони здоров’я.
Уряд вніс зміни до низки постанов.
На першому етапі цифровізації лікарі фізичної та реабілітаційної медицини повинні будуть вносити всю медичну інформацію про реабілітаційні втручання, результати обстежень та інші необхідні дані до ЕСОЗ.
На основі цієї інформації буде сформовано індивідуальний реабілітаційний план пацієнта, що в свою чергу дозволить забезпечити синхронізацію між учасниками мультидисциплінарної команди та внесення швидких змін (при потребі) до реабілітаційного плану. Українські випускники зможуть скласти основну сесію НМТ-2023 у 21 країні світу.
Нині підтверджено домовленості щодо проведення основної сесії НМТ у таких країнах: Австрія, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, США, Фінляндія, Франція, Чехія і Швеція.
Під час додаткової сесії учасники зможуть скласти НМТ в Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Чехії.
Перемовини з окремими закордонними установами/організаціями, зокрема з тими, що розташовані у Великій Британії, Грузії, Молдові, Нідерландах, Польщі, Хорватії, Швейцарії, ще тривають. МОН оновив перелік середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня, відповідно до актуальних потреб періоду воєнного стану та потреб відновлення України. 30 березня на засіданні Постійної ради ОБСЄ 45 держав-учасниць ОБСЄ у співпраці з Україною офіційно оголосили про ініціювання третього Московського механізму ОБСЄ у контексті російської агресії.
Він буде присвячений проблемам депортації українських дітей з тимчасово окупованих територій України до рф, включно з незаконним усиновленням та насильницьким переміщенням українських дітей.
Оприлюднення доповіді заплановано на кінець квітня – початок травня цього року. Уряд затвердив план заходів щодо відзначення подвигу ветеранів російсько-української війни на період 2023-2026 років.
Мова йде про запровадження нових традицій та культури у ставленні та відзначенні подвигів захисників України, створенні шанобливого та гідного ставлення до них.

Додати коментар

Користувач:
email:





Asian Development Bank
Boosting Asia's progress
Poverty reduction

- Fin.Org.UA

Новини

19:10 - Київська електричка на два місяці змінює рух
18:57 - Україна відстежує судна з викраденим Росією українським зерном – МЗС
18:35 - Ормуз можуть відкрити, не прибираючи всі міни – Міненерго США
18:30 - Тарас Висоцький: Україна та Данія переходять до спільних проєктів в агросекторі
18:30 - 29 квітня в Україні відключення світла не прогнозуються
18:06 - У Києві ворожий дрон пошкодив житловий комплекс, який добудовують
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 29 квітня
17:40 - Через війну та енергетичну кризу в Україні зменшується виробництво молока
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:21 - ВАКС конфіскував активи екснардепа Царьова
17:18 - У Системі BankID НБУ відновлюються тарифи на послуги, що надаються Національним банком її учасникам
17:15 - Нафта, золото та добрива: Світовий Банк оприлюднив прогноз цін у 2026 році
16:52 - Акції Spotify обвалилися: яка причина
16:45 - ЄІБ цьогоріч може збільшити фінансування відновлення України на 230 мільйонів євро – Кулеба
16:38 - Henkel і фонд savED відкрили перший підземний освітній простір на Харківщині
16:36 - Казахстан змінив маршрути після блокування московія постачання нафти "Дружбою"
16:30 - Як бізнесу вийти на енергоринок
16:24 - Засідання Комісії
16:14 - Муніципальні облігації відкривають нові можливості для громад — підсумки зустрічі НКЦПФР та KNF
16:10 - Цифровізація та підтримка МСП – Україна і Румунія посилюють міжурядову співпрацю
16:10 - Правоохоронці затримали шахраїв, які ошукували військових
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2026
15:57 - Україна запросила компанії США відновлювати газову інфраструктуру
15:50 - В Україні очікується зростання виробництва гречки у майже 2 рази, проса – в 2,5
15:37 - ОАЕ заявили про вихід з ОПЕК: які причини та до чого це призведе
15:28 - московія наростила експорт нафти до Сакартвело до історичного максимуму
15:20 - Угорці хочуть постачати газ Україні попри заборону Орбана – ЗМІ
15:06 - В Україні порахували, скільки щорічно витрачають на Чорнобильську зону
15:00 - Україна та Молдова розпочинають новий етап співпраці для захисту басейну Дністра
15:00 - У "Дії" доступна нова облігація "Білогірськ": яка вартість та дохідність


Більше новин