Українські медсестри та медбрати продовжують обмінюватися практичним досвідом із європейськими колегами

31.03.2023 16:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В межах ініціативи Міністра охорони здоров’я #ЗдоровішіРазом Міністерство охорони здоров’я України спільно з Центром розвитку медсестринства МОЗ України за підтримки ВООЗ провели чергову практичну конференцію – «Роль фахівців з медсестринства в психологічній допомозі пацієнтам».  У заході взяли участь 45 осіб з різних регіонів України.
Це спеціалісти департаментів охорони здоров’я України та медичні сестри з різних медичних закладів.
До учасників онлайн долучились фахівці медсестринської справи з Англії, Португалії та Чехії.
Всі учасники заходу мали змогу обмінятися практичним досвідом та поглибити свої знання, аби надалі активно впроваджувати їх для надання якісної медичної допомоги пацієнтам.  МОЗ розширює можливості для отримання фахової допомоги людям, які потребують кваліфікованої психологічної допомоги.
Завдяки спеціальним навчальним програмам ВООЗ, медики України можуть не лише оперативно надавати потрібну психологічну допомогу кожній людині, але також допомогти людям із важкими психічними розладами.  Під час конференції українські медсестри та брати з різних регіонів країни ділилися практичним досвідом роботи та запитами, які виникають в умовах навантаження на систему охорони здоров’я внаслідок збройної агресії росії.
А міжнародні фахівці поділилися знаннями щодо міжнародних стандартів та досвіду застосування практичних психологічних кейсів в інших країнах світу. Зокрема, серед майстер-класів були такі теми, як:  важливі навички в період стресу; методики самодопомоги від ВООЗ, «Психічне здоров"я «Роль медичних сестер у забезпеченні психічного здоров"я; питання психічного здоров’я в роботі шкільної медсестри в Англії; медсестринський догляд в сфері психічного здоров’я на первинній ланці в Португалії; досвід Чеської Республіки в сфері психічного здоров’я. Міністерство охорони здоров"я й надалі докладатиме максимум зусиль, аби  забезпечити розширення повноважень, запровадити міжнародні стандарти та привернути ще більше уваги суспільства до такої важливої професії, як медсестра.
Аби фахівці, які працюють в українських закладах охорони здоров’я, почували себе захищено на всіх рівнях. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Exchanges and OTC
Platforms for trading securities
Regulated by law

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 29 січня: новий рекорд євро, чи зменшаться тарифи за тепло в умовах відключень
20:50 - В Україні вчергове подорожчали тепличні огірки: скільки вони тепер коштують
20:45 - Нафта стрибнула до максимуму за 5 місяців: ринок боїться удару США по Ірану
20:20 - Акції Microsoft впали на 12%: ШІ-витрати на дата-центри налякали інвесторів
20:10 - Уряд виділив 800 мільйонів на фінансування програми "СвітлоДім"
19:50 - Львів готується до надзвичайної ситуації через морози та ризик ударів московія
19:30 - Уряд спрямував 800 млн грн на придбання незалежних джерел електроенергії для багатоквартирних будинків
19:15 - Куба на межі паливної кризи через США: нафти залишилося на 15-20 днів
19:10 - В Києві на Троєщині почало повертатись тепло в будинки
18:46 - "Нафтогаз" виграв суд у компанії щодо 386 мільйонів за поставлений газ
18:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс
18:24 - Золото обвалилося: за 15 хвилин втратило $2,8 трильйона вартості запасів
18:15 - Україна та ОАЕ підписали спільний лист про наміри щодо створення агропродовольчого хабу в рамках ініціативи Food from Ukraine
18:14 - московія збільшила експорт золота до Китаю у 9 разів, щоб "залатати" бюджетні діри – розвідка
18:10 - 30 січня графіки відключення світла діятимуть по всій Україні цілодобово
17:55 - Київщина отримала майже 400 генераторів від Польщі
17:40 - Курс євро втретє за тиждень встановить історичний рекорд щодо гривні
17:36 - АМКУ дозволив "Київстару" придбати Tabletki.ua
17:21 - московія знову впала в ціні нафти для Індії: хоче повернути покупців
17:06 - Комісія інформує: оприлюднено електронний формат Таксономії UA МСФЗ XBRL 2025 року
17:00 - Імпорт вживаних авто віком до 5 років: які моделі найпопулярніші в Україні
16:45 - У Мілані розслідують смерть українського ексбанкіра Адаріча
16:38 - Оптимістичний прогноз: НБУ покращив оцінку міжнародних резервів на $13 мільярдів
16:30 - АРМА vs "Газпром": як чиновники профукали сотні тисяч доларів
16:20 - Ресторанний бізнес у 2025 році: хто відкрив найбільше закладів в Україні — дослідження
15:56 - Український експорт може зменшитися на $1 мільярд через обстріли портів – НБУ
15:45 - В Києві ліквідували АЗС, яка продавала контрафактне пальне
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.01.2026
15:30 - Як відключення світла впливають на супермаркети і що буде з цінами
15:28 - Ключові рішення НКЦПФР 29.01.2026


Більше новин