Юлія Підкоморна: Україна може виробляти до 8 млрд куб. метрів біометану на рік

31.03.2023 16:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна має значний потенціал для розвитку ринку біопалива, цьому сприяють розвинений аграрний сектор, розгалужена мережа магістральних та розподільних газопроводів, а також спільні кордони з країнами-членами ЄС. На цьому наголосила заступник Міністра енергетики України Юлія Підкоморна під час виступу в рамках діалогу “Невикористаний біоенергетичний потенціал України.
Питання енергобезпеки та продовольчої безпеки”.
Захід організований за ініціативою Продовольчої та сільськогосподарської організація ООН (FAO), Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP) та Європейської економічної комісії ООН (UNECE). “У довгостроковій перспективі виробництво біометану, за нашими підрахунками, а також підрахунками профільних асоціацій, – близько 8 млрд куб.
метрів на рік.
Тобто це дуже перспективна галузь, розвитку якої держава приділяє значну увагу”, - зазначила заступник Міністра. Юлія Підкоморна підкреслила, що незважаючи на війну, Міністерство енергетики України і Уряд в цілому продовжують роботу у напрямку розвитку біоенергетики та біогазів. Зокрема, на початку лютого було підписано Меморандум щодо стратегічного партнерства з ЄС у сферах біометану, водню та інших синтетичних газів, а вже у березні укладено Меморандум про співпрацю щодо вдосконалення міждержавного трубопровідного сполучення між Польщею та Україною. “Відповідні документи дають значний поштовх для розвитку галузі та відкривають можливості для тісної співпраці українських виробників біометану з європейськими партнерами”, - наголосила заступник Міністра.

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - Міський голова Харкова закликає недопустити неконтрольоване залучення трудових мігрантів
12:30 - Як ШІ "думає" за користувача
12:21 - У Держдумі московія заявили, що російська економіка не витримає продовження війни
12:20 - Темпи падіння ВВП України у квітні скоротилися – Свириденко
11:57 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
11:56 - До уваги демобілізованих ФОП!
11:55 - московія вдарила по центру Прилук: є загиблі, пошкоджено підприємство, ТЦ та супермаркет
11:53 - Щодо подання звіту про нарахування, обчислення і сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю за деяких умов
11:51 - До уваги платників акцизного податку!
11:50 - У Німеччині приватизують колишнього топклієнта російського "Газпрому"
11:46 - Придбання будівельного вагончика, який не містить реєстраційного номеру, для використання по всій території України: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:45 - Таблиця даних платника ПДВ: особливості заповнення
11:44 - Мобілізований ФОП – платник єдиного податку другої або третьої групи, який продовжував здійснювати господарську діяльність і отримувати доходи, перевищив граничний обсягу доходу: які дії?
11:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:42 - Що є підтвердженням сплати страхового внеску органом, який виплачує допомогу при народженні дитини до досягнення нею трирічного віку з метою звільнення ФОП від сплати єдиного внеску за себе?
11:35 - Про відображення податковими агентами у фіскальному чеку суми сплаченого туристичного збору
11:35 - Петиція із закликом зупинити зростання тарифів на проїзд у Києві набрала необхідні голоси
11:21 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
11:19 - Податковий календар на 20 травня 2026 року
11:18 - Платники Дніпропетровщини з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету понад 97,0 млн грн акцизного податку
11:16 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 14,8 млн грн рентної плати
11:14 - Дніпропетровщина: понад 287,7 млн грн податку на прибуток сплатили платники до місцевих бюджетів
11:13 - Цифровізація податкових сервісів: отримання РНОКПП та внесення змін до ДРФО в електронному форматі
11:12 - Інформаційно-роз’яснювальна робота податківців Дніпропетровщини протягом тижня
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:05 - РРО: які документи необхідно формувати та зберігати
11:04 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
11:00 - Головна ШІ-компанія Європи купила австрійського ШІ-фізика Emmi
10:45 - Декілька прифронтових областей частково без світла після обстрілів московія


Більше новин