Мінреінтеграції: Уряд схвалив надання грантів бізнесу з територій можливих бойових дій

30.03.2023 19:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд уточнив критерії визначення осіб, які мають право подати заяву на отримання грантів на створення або розвиток власного бізнесу. Відповідні зміни були розроблені Міністерством економіки за ініціативи Мінреінтеграції.
Відтепер суб’єкти господарювання з територій можливих бойових дій також зможуть претендувати на отримання грантів. До прикладу, до таких територій належить значна частина Харківської області, але водночас там не припиняється економічна та бізнес-активність. Обмеження на подання заявки передбачені лише для суб’єктів, які перебувають чи провадять господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, для яких не визначена дата завершення окупації або бойових дій відповідно до наказу Мінреінтеграції. Ухвалені зміни стосуються таких державних програм:  – надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу; – надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства; – надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Крім того, сьогоднішніми змінами Кабінет Міністрів затвердив порядок надання грантів учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей. Залежно від кількості найманих працівників ветерани зможуть отримати грантові кошти у сумі від 250 тисяч до 1 мільйона гривень. Це сприятиме створенню нових робочих місць як серед внутрішньо переміщених осіб, так і безпосередньо серед ветеранів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

11:37 - Київщина отримала від партнерів понад 500 великих генераторів: де встановлюють
11:25 - Мінфін почав готувати бюджетну декларацією на 2027-2029 роки
10:58 - Прискорилося падіння українського тютюнового ринку
10:50 - Папа надіслав Україні 80 генераторів
10:24 - Ціни на нафту реагують на ризики збоїв у постачанні з країн Близького Сходу
10:00 - Like Bus запустив мобільний додаток: як заощадити на автобусних квитках
09:46 - Куба вперше за десятиліття не отримує нафту від жодного постачальника
09:33 - Частина Запорізької області знеструмлена внаслідок ворожих обстрілів
09:15 - московіяни вдарили по об’єкту енергетики на Одещині – спалахнула пожежа, люди без світла
09:00 - В Україні зменшився попит на нові автобуси: найгірший показник за останні 10 років
08:30 - Як залучити команду до розвитку бізнесу
08:00 - Видавництво без ілюзій: як робити книжковий бізнес під час війни
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:12 - Денис Шмигаль: Держава посилить контроль за справедливістю розподілу електроенергії для споживачів
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 лютого: у Медведчука відібрали ліс, "Нафтогаз" знову атакували, Zara йде
20:24 - В МВФ прокоментували стан долара
19:52 - Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства сформують перелік нагальних потреб енергетиків для мобілізації іноземної допомоги, – Денис Шмигаль
19:49 - Адвоката, який пропонував великі гроші голові Фонду держмайна, визнали неосудним
19:05 - Ще одне відділення "Нової пошти" в Києві працюватиме як Пункт Незламності
18:49 - У Мінрозвитку стверджують, що відновлено теплопостачання на Троєщині в Києві
18:45 - 10 лютого графіки відключення світла в Україні діятимуть всю добу
18:13 - Військові США затримали ще один танкер російського "тіньового флоту"
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "РВС БАНК" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - lifecell виступає проти об’єднання баштових компаній "Київстар" і Vodafone
17:34 - "СвітлоДім": ще один банк долучився до держпрограми
17:30 - «Доступні кредити 5–7–9%»: за шість років дії програми бізнес залучив понад 471 млрд грн
17:20 - Звіт США: Експорт зерна з України за пів року скоротився на 30%
17:05 - В Бурштині частково відновили постачання тепла та води після атаки на ТЕС


Більше новин