Денис Шмигаль: Працюємо над тим, щоб створити гідні умови для адаптації, розвитку та добробуту ветеранів

30.03.2023 19:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Одним із ключових завдань, які визначив Уряд на цей рік, буде формування цілісної та комплексної ветеранської політики.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 30 березня. «Як суспільство, як нація, як держава ми завжди будемо в боргу перед героями, які захищають свободу та незалежність України.
Працюємо над тим, щоб створити гідні умови для адаптації, реабілітації, розвитку та добробуту ветеранів російсько-української війни», — сказав Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр відзначив, що вже зараз Уряд починає затвердження низки стратегій, нормативних документів та запуск програм, в основі яких лежить новий підхід у сфері ветеранської політики.
Загалом Денис Шмигаль виділив вісім основних рамкових завдань, які стоять перед Урядом: Адаптація військовослужбовців до цивільного життя Медичні послуги та психологічна підтримка Економічні можливості для ветеранів Послуги Житло Інститут помічника ветерана Створення Сервісних офісів у справах ветеранів Вшанування подвигу ветеранів на рівні держави, громади та всього суспільства. «Українське суспільство ніколи не забуде про ціну, яку наші воїни платять у цій війні.
Місія Уряду — створити для наших ветеранів комфортні сервіси та можливості», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, як ріка,
Тічуть на український ринок,
Використай їх мудро.

- Fin.Org.UA

Новини

11:50 - Південно-Східна Азія переходить на дистанційку й чотириденку через нафтовий шок
11:45 - "Укрзалізниця" найняла "Rothschild & Cie" реструктуризувати її борги
11:39 - В Україні зріс попит на гібридні авто: популярні моделі лютого
11:20 - Зарплати в Україні майже подвоїлися проти довоєнного січня
11:04 - Секрети «зеленої» Антарктиди: НАНЦ і Henkel в Україні провели вебінар, присвячений минулому крижаного континенту
11:00 - Понад 80% усіх офіційно безробітних в Україні – жінки. Стартує друга хвиля національної кампанії «Звісно, зможеш!»
10:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 березня
10:49 - Російський дрон влучив у харчовому підприємству у Харкові
10:20 - Ормуз б’є не лише по нафті: під ударом критична сировина для чипів, добрив і металів
10:18 - Державне агентство ПлейСіті видало ліцензії на випуск і проведення лотерей - понад 72 млн грн у держбюджет
10:15 - Зранку 11 березня без світла залишаються громади у трьох областях
10:06 - Успіх у Лас-Вегасі: як український бренд "Гетьман" вдруге переміг на виставці у США
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 11 березня
10:00 - Держава збільшує закупівлі риби українського виробництва для забезпечення Сил оборони
09:59 - У лютому порушників габаритно-вагових норм оштрафували на 7,6 мільйона гривень
09:50 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:50 - Chevron і Shell наближаються до перших великих нафтових угод у Венесуелі
09:40 - Банки мають достатній запас валюти – НБУ
09:30 - Поширені помилки при заповненні декларації про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном
09:27 - Роз’яснення щодо провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном
09:20 - Нафта відреагувала на пропозицію вивільнення найбільших стартегічних резервів в історії
08:50 - московіяни вдарили по цивільних підприємствах у Глухові на Сумщині
08:30 - Україна та Ізраїль: чи може безпека стати двигуном зростання економіки
08:00 - "Залишковий ресурс – нуль років". Що буде з мостом Патона в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.03.2026
00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку


Більше новин