Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 18:00 30.03.2023 щодо російського вторгнення

30.03.2023 19:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває чотирьохсота доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом доби противник завдав 1 ракетного та 3 авіаційних ударів, здійснив 5 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та цивільній інфраструктурі населених пунктів. Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою, адже ворог і надалі ігнорує закони та звичаї війни, продовжує застосовувати тактику терору проти мирного населення. Противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.
В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка, Мар’їнка.
Було відбито 47 атак противника на зазначених напрямках. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін, ознак формувань наступальних угруповань не виявлено.
Протягом доби ворог здійснив обстріли населених пунктів Гірськ Чернігівської області, Нововасилівка, Нова Гута, Стукалівка, Іскрисківщина, Волфине Сумської області, а також населених пунктів Гранів, Козача Лопань, Вовчанськ, Зибине та Бударки на Харківщині. На Куп’янському та Лиманському напрямках протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії в районі Стельмахівки, Кузьминого та Берестового.
Артилерійських обстрілів зазнали населені пункти, а саме: Дворічанське, Западне, Дворічна, Куп’янськ, Крохмальне Харківської області; Новоселівське, Невське, Білогорівка Луганської області, а також Колодязі, Торське, Сіверськ, Спірне Донецької області. На Бахмутському напрямку ворог продовжує штурмові дії міста Бахмут.
Проте наші захисники мужньо тримають місто, відбивають численні атаки противника.
Протягом доби окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Оріхово-Василівки Донецької області.
Здійснили обстріли населених пунктів Міньківка, Оріхово-Василівка, Дружківка, Бахмут Донецької області. На Авдіївському та Мар’їнському напрямках противник вів наступальні дії в районах Новобахмутівки, Новокалинового, Степового, Авдіївки, Сєверного, Водяного, Красногорівки та Мар"їнки Донецької області, успіху не мав.
Обстріляв, зокрема, Новокалинове, Бердичі, Авдіївку, Невельське, Красногорівку, Мар"їнку, Георгіївку, Курахове та Новомихайлівку Донецької області. На Шахтарському напрямку, протягом доби, ворог здійснив обстріли населених пунктів Вугледар, Пречистівка, Золота Нива, Шахтарське та Велика Новосілка Донецької області. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник здійснив обстріли населених пунктів Времівка, Новопіль Донецької області; Малинівка, Гуляйполе, Залізничне, Гуляйпільське, Малі Щербаки Запорізької області; Марганець і Нікополь - Дніпропетровської; Золота Балка, Гаврилівка, Берислав, Веселе, Бургунка, Антонівка, Берегове Херсонської області та Очаків на Миколаївщині. Авіація Сил оборони за добу завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки та 2 склади боєприпасів ворога. Підтримуйте Збройні Сили! Переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові мрії
Можуть стати реальністю,
Тільки не забувай.

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - Іран на п’ять років "вибив" 17% газових потужностей Катару
16:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 20 березня
16:50 - США планують зняти санкції з іранської нафти
16:46 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Запровадження ПДВ для ФОПів: у Раді пояснили, чи можливий компроміс з МВФ
16:30 - Що буде з цінами на скраплений газ
16:23 - ВАКС відмовив у заочній варті для екс-регіонала Іванющенка – ЦПК
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.03.2026
15:58 - Світу загрожує газова криза апокаліптичного масштабу – ЗМІ
15:49 - Геополітична невизначеність: Пишний пояснив здорожчання долара до більшості валют
15:40 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
15:35 - Леся Карнаух: Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів
15:17 - Індивідуальні види спорту: результати та прогнози
15:16 - На земельному фронті без змін: посівна кампанія 2026 року проходить без втрат
15:07 - Зростання цін на пальне може додати 0,45% до річної інфляції – НБУ
15:00 - NBU Comment on Change in Real GDP in 2025
15:00 - Коментар Національного банку щодо зміни реального ВВП у 2025 році
14:45 - "Лікувати" треба не МВФ, а політичну кризу в країні – Гетманцев
14:27 - Уряд порахував вартість планів стійкості всіх регіонів
14:15 - За утримання мосту Патона відповідає виключно громада Києва – Мінрозвитку
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - NBU Leaves Its Key Policy Rate Unchanged at 15%
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки через вплив війни в Ірані на світові ціни на нафту
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:52 - Компанія DP World продала частку у контейнерному терміналі в Україні
13:39 - На Чорнобильській АЕС почали встановлювати сонячну електростанцію
13:21 - Дотримання платниками податків вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податкових платежів та єдиного внеску
13:20 - Індустріальний парк на Хмельниччині залучив першу іноземну інвестицію
13:19 - Заробітна плата особи з інвалідністю, яка працює у ФОПа, не перевищує розміру МЗП: нарахування єдиного внеску


Більше новин