На сьогодні головне завдання — підготовка бригад «Гвардії наступу», які виборюватимуть нашу перемогу, — Ігор Клименко

30.03.2023 19:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На сьогодні головне завдання — підготовка бригад «Гвардії наступу», які виборюватимуть нашу перемогу.
На цьому сьогодні, 30 березня, наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час робочої зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою, розповідаючи про формування штурмових бригад «Гвардії наступу». На початку заходу очільник МВС висловив вдячність канадській делегації: «Канада прихистила багато наших українців, і ми вдячні вам за ту відчутну підтримку, яку ви надаєте з першого дня повномасштабного вторгнення». Розповідаючи про особовий склад бригад «Гвардії наступу», Ігор Клименко наголосив, що він складається з поліцейських, прикордонників та гвардійців, які беруть участь у бойових діях із 2014 року на сході держави. «Ці бійці стали наріжним каменем формування «Гвардії наступу».
Доукомплектування відбувається з-поміж добровольців, які також переважно мають бойовий досвід», — повідомив очільник МВС. Міністр поінформував, що нещодавно відвідав таку бригаду прикордонної служби «Сталевий кордон» та відзначив, що добровольці є надзвичайно вмотивованими. Ігор Клименко зазначив, що наразі Міністерство працює над впровадженням нової системи соціального захисту, медичної реабілітації та психологічного супроводження службовців та працівників органів системи МВС. Лариса Ґаладза висловила вдячність українській стороні за надійне партнерство: «Я сподіваюся, що МВС України буде відчувати підтримку Канади в роботі та досягненні ваших пріоритетних завдань». Наприкінці зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол наголосила, що Канада співпрацює з Міністерством у навчанні й тренуванні Патрульної поліції та Національної гвардії. «Ми знаємо, що ваші службовці дуже вмотивовані, вони швидко вчаться, у них гарна підготовка.
Ми будемо й надалі шукати всі можливості, щоб підтримувати вас», — запевнила Лариса Ґаладза.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

21:25 - Долар по 51,5 та мінімалка 11 тисяч: якою уряд бачить економіку у наступні 3 роки?
21:00 - Новини 16 червня: нафта йде вниз, російські НПЗ зупиняються
20:55 - "ЕКО Маркет" займе площі закритих "Союзу" та "Кварталу": угоду підписано
20:50 - США знімуть санкції з продажу іранської нафти в рамках угоди – WSJ
20:45 - Канада вводить нові санкції на "тіньовий флот" та енергетику московія
20:25 - Україна та Албанія відкривають автомобільне сполучення між країнами
20:00 - Заправки "Роснєфті" перестали продавати бензин росіянам у каністр
19:45 - У Генштабі ЗСУ розповіли про наслідки ударів по нафтопереробці московія
19:32 - Туреччина налагодила власне виробництво локомотивів: продає африканцям
19:00 - Українські зброярі залучили 9,8 мільярда гривень пільгових кредитів
18:36 - Найбільший НПЗ Москви зупинив роботу після атаки українських дронів – Reuters
18:10 - ЄС запровадив санкції проти китайців, які продавали московія паливні присадки для авіації
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованих до АТ "БАНК АЛЬЯНС" заходів впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 32 переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд»
17:40 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 425 автівок
17:39 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 32 переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд»
17:35 - Binance втратить ліцензію в ЄС – Reuters
17:14 - До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
17:06 - Наказ Мінекономіки від 10 червня 2026 року № 6664 “Про задоволення скарги Міністерства освіти і науки України від 01.05.2026 № 1/9150-26”
17:00 - Підготовка до переговорів з ЄС: Мінекономіки обговорило з міжнародними партнерами наступні кроки у сфері управління відходами
16:57 - Оновлені кроки Плану України ENG
16:56 - Кличко розповів про те, як Київ готується до зими
16:53 - Оновлені кроки Плану України
16:30 - Фінансовий безвіз чи "більше реєстрів богу реєстрів"?
16:29 - САП хоче стягнути з ексочільника Рівненської митниці майно на 9 мільйонів гривень
16:11 - Наказ Мінекономіки від 10 червня 2026 року № 6661 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
16:05 - Наслідки ударів московія: збитки Києво-Печерської лаври перевищують 500 мільйонів гривень
16:00 - З початку року аграрії отримали 183 млн грн грантів на сади, виноградники та теплиці
16:00 - "Київстар" розширює супутниковий зв’язок Starlink Direct to Cell для месенджерів і навігації
15:53 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон


Більше новин