Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Базельський Інститут Управління уклали Меморандум про співпрацю

30.03.2023 17:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Базельський Інститут Управління працюватимуть над мінімізацією корупційних ризиків під час використання державних і донорських коштів, виділених на реконструкцію критичної інфраструктури.
Йдеться про посилення антикорупційного комплаєнсу у галузі дорожнього господарства та перевірку ризиків доброчесності при визначенні вартості дорожніх робіт та послуг. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та Президент Базельського Інституту Управління Пітер Мауер, а також Генеральний директор Базельського Інституту Управління Гретта Феннер «За оцінкою Світового банку потреба у відновленні загалом становить 411 мільярдів доларів.
Найбільше коштів потребують житло та об’єкти критичної інфраструктури. Україна активно працює над залученням міжнародних партнерів, урядових та неурядових організацій.
Системність фінансової допомоги напряму залежить від ефективних антикорупційних заходів.
Вже зараз працюємо над цифровізацією процесів та реформою сфери закупівель для забезпечення прозорості та підзвітності всіх етапів відбудови. Ми вдячні за те, що Базельський інститут управління є партнером у наших зусиллях щодо зміцнення внутрішнього контролю та сприяння доброчесності в сфері інфраструктури», – розповів Олександр Кубраков. Меморандум передбачає підтримку зусиль України щодо утримання та відновлення критичної інфраструктури.
Йдеться про посилення стійкості та доброчесності в операційних процесах Мінінфраструктури та підпорядкованих підприємствах. Співпраця також передбачає: - проведення оцінки корупційних ризиків; - розробку планів щодо визначення ризиків корупційних кримінальних правопорушень та антикорупційних планів; - визначення заходів щодо зниження ризиків шахрайства та корупції; - навчання посадових осіб, відповідальних за дотримання доброчесності та впровадження антикорупційної політики. Базельський інститут управління — це незалежний центр, який працює з партнерами у державному та приватному секторах у всьому світі для боротьби з корупцією, іншими фінансовими злочинами та для покращення якості управління на глобальному рівні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls run wild with glee
Investors riding the wave
But when will it end?

- Fin.Org.UA

Новини

00:28 - Рада директорів МВФ ухвалила нову чотирирічну програму в межах Механізму розширеного фінансування для України обсягом 8,1 млрд дол. США та затвердила перший транш у сумі 1,5 млрд дол. США
21:58 - Денис Шмигаль: очікуємо від партнерів понад 23 млн євро у Фонд підтримки енергетики
21:05 - Новини 26 лютого: Е-рецепт отримає три найдешевші ліки, чехи отримали дозвіл на видобуток графіту в Україні
20:53 - В Україні 27 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
20:45 - "Росатом" відкинув санкції Британії – будуватиме й далі АЕС за кордоном
20:20 - Волл-стріт шукає захист від "обвалів" через штучний інтелект у складних угодах
20:15 - "Київстар" купив провайдера на Кіровоградщині
19:50 - Техакції падають: звіт Nvidia не зняв страхів щодо бульбашки витрат на ШІ
19:20 - Саудити почали розпродаж нафти на тлі страху війни США та Ірану
19:05 - Латвія першою в світі визнала електронні підписи України
18:50 - Нафта впала нижче $70 на тлі рекордного стрибка запасів найбільшого споживача
18:35 - Японія виділить 41 мільйон доларів на грантову допомогу Україні
18:20 - Чеському холдингу дозволили видобувати графіт на одному з найбільших родовищ України
17:50 - Український виробник БПЛА придбав більшість видання "Бабель"
17:45 - Словаччина та Угорщина продовжують постачати електрику в Україну попри погрози
17:20 - Президентка Європейського інвестиційного банку: "Боротьба України – це і наша боротьба"
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 27 лютого
17:17 - Просто про економіку: чого чекати далі (лютий 2026 року)
17:09 - Комісія готується до представлення концепції нового закону про інфраструктуру фінансових ринків
17:00 - Кабмін вніс зміни до операційного плану протимінної діяльності
16:55 - До е-рецепту додадуть перелік з трьох найдешевших варіантів препарату
16:50 - Уряд розширив доступ до грантів для переробної промисловості
16:30 - Як судять моделей OnlyFans
16:20 - Оборонні підприємства отримали понад 6,6 мільярда гривень пільгових кредитів
16:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:00 - Зроблено в Україні: Уряд розширив доступ бізнесу до грантів для переробної промисловості
16:00 - "Укрпошта" виставила на аукціон 20 об'єктів вартістю понад 200 мільйонів
15:52 - В Україні низький рівень гральної залежності населення — результати дослідження KANTAR
15:51 - Сектор з питань оптимізації робочих процесів та управління якістю
15:50 - "Зроблено в Україні": уряд підбив підсумки за два роки дії програм


Більше новин