Герман Галущенко обговорив з держсекретарем Офісу Федерального канцлера Німеччини відбудову українського енергосектору

30.03.2023 17:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

 Під час робочого візиту до Берліна Міністр енергетики України Герман Галущенко провів двосторонню зустріч з державним секретарем Офісу Федерального канцлера Німеччини Йоргом Кукісом. Сторони наголосили на важливості зеленої трансформації та позбавлення залежності від російських енергетичних ресурсів, а також обговорили напрями співпраці у відбудові українського енергосектору. Зокрема, є величезний потенціал двостороннього співробітництва у сфері виробництва та транспортування водню.
Німеччина розглядає відповідні проекти, серед яких - можливу модернізацію української ГТС для транспортування водню. Сторони обговорили ситуацію на окупованій росіяними Запорізькій АЕС та підкреслили важливість дотримання базових принципів ядерної та радіаційної безпеки.
Герман Галущенко акцентував на тому, що росія має понести відповідальність за ядерний тероризм, до якого вдаються її військові, обстрілюючи та знеструмлюючи атомні станції в Україні.
Відповіддю цивілізованих країн має стати виключення росії зі світового ринку ядерних технологій та розширення санкцій. Українська та німецька сторони засвідчили наявність консенсусу між країнами у питанні введення санкцій щодо атомної галузі рф, а також обговорили український досвід відмови від російського ядерного палива. Окремо очільник Міненерго подякував Німеччині за допомогу українському енергетичному сектору.
Україна вже отримала від німецьких партнерів 55 вантажів гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання загальною вагою 423 тонни.
Також Герман Галущенко підкреслив важливість внеску ФРН до Фонду енергетичної підтримки України, створеного при Секретаріаті Енергетичного Співтовариства, у розмірі 129,5 млн євро.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

12:25 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:23 - Коли необхідно подавати до контролюючих органів витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
12:22 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків
12:21 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:19 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
12:17 - Інформація для платників єдиного внеску щодо уточнення категорій платників в розрізі символів звітності
12:16 - Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована
12:15 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:13 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:01 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:00 - Розпочалась деклараційна кампанія 2026
11:59 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
11:58 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
11:56 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
11:55 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків
11:54 - Електронна акцизна марка: повноцінний запуск перенесено на 1 листопада 2026 року
11:52 - ДПС запровадила Е-аудит
11:51 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
11:48 - Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована
11:46 - «TAX Control» – це про спільну відповідальність
11:45 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
11:24 - Російські нафтові танкери після паузи знову прямують до Індії
11:15 - У 2025 році уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 027 млрд грн
10:39 - Запроваджено вимоги щодо оприлюднення банками та банківськими групами пруденційної інформації
10:25 - Ворог другого січня атакував енергетику двох областей
10:00 - Виробник дронів "Вампір" став першим резидентом Defence City
10:00 - Сім криптовалютних трендів, які визначать 2026 рік
08:00 - Креветки, сублімати й інклюзивні пекарні: незвичний бізнес України у 2025 році
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин