В профильной ассоциации не ожидают шторма на китайском угольном рынке в 2023 году

30.03.2023 17:25 | Укррудпром

 Ожидается, что в 2023 году баланс спроса и предложения угля в Китае сдвинется в сторону, в частности, из-за усиления надзора за выполнением обязательств по срочным контрактам, пишет портал Steel Orbis со ссылкой на пресс-релиз Национальной угольной ассоциации Китая (CNCA) 28 марта.

В 2022 году добыча угля в Китае увеличилась на 10,5% в годовом сравнении до 4,56 млрд тонн, достигнув самого высокого уровня в истории, говорится в пресс-релизе Национальной ассоциации угольной промышленности Китая от 28 марта. Между тем, импорт угля в Китай составил до 293 млн. тонн в данном году, что на 9,2% меньше, чем в прошлом году.

К концу 2022 года запасы угля на китайских предприятиях составили 66 млн тонн, увеличившись на 26,6% в годовом сравнении, а запасы угля в основных портах сократились на 6,8% в годовом сравнении до 55,3 млн тонн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Банк – затишок для грошей, як дім – для наших душ.

- Fin.Org.UA

Новини

11:44 - ДПС та ОТД Казначейства США узгодили подальші кроки цифрової трансформації податкового адміністрування
11:09 - Продаж подарункових наборів, які містять алкогольні напої: про відображення у чеках РРО/ПРРО цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку
11:08 - Перехід в середині року юридичної особи із спрощеної системи оподаткування (третя група) на загальну систему оподаткування: подання додатка з розрахунком загального МПЗ
11:07 - Щодо подання ФОПом при зміні групи платника ЄП заяви, у якій зазначається новий вид господарської діяльності
11:05 - Як визначається вартість успадкованого (подарованого) інвестиційного активу з метою оподаткування ПДФО?
11:04 - Протягом якого терміну приймається до розгляду Реєстраційна картка для отримання КЕП в КНЕДП ДПС?
11:02 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:01 - Виправлення помилки суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі у звітності з акцизного податку
11:00 - Про подання Розрахунку юридичною особою – податковим агентом за певних умов
10:58 - Щодо особливостей оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних із комп’ютерними програмами, цифровим контентом
10:56 - Податковий сервіс без бар’єрів: отримуйте державні послуги у максимально зручному та доступному форматі
10:55 - Електронний кабінет – доступний і комфортний податковий сервіс
10:53 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували понад 5,9 млн грн частини чистого прибутку
10:51 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 3,1 млн гривень
10:50 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 3,1 млн гривень
10:42 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
10:41 - Декларування іноземних доходів 2026: що варто знати?
10:40 - Військовий збір зріс на понад чверть: до бюджету надійшло 43,5 млрд грн за квартал
10:39 - ДПС та ОТД Казначейства США узгодили подальші кроки цифрової трансформації податкового адміністрування
09:50 - Нафта подорожчала на 7% через обіцянку Трампа блокувати Ормуз
08:30 - Чим загрожують китайські посилки
08:00 - Контейнери не пахнуть: дубайський портовий оператор пішов з України, аби зайти в Росію
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.04.2026
17:48 - Куба заявила, що відкрита для інвестицій США, але є нюанс
17:15 - Американські ВМС блокуватимуть Ормузьку протоку – Трамп
16:50 - Херсонські фермери вирощують овочі замість пшениці – бояться пожеж
15:42 - Німецькі ультраправі хочуть реанімувати "Північний потік"
14:27 - Кулеба розповів, що дозволить підвищити темпи ремонту доріг
13:35 - Компанія друга Путіна заходить у Ялтинський порт – ЗМІ
12:18 - Китай розширює торговельні зв’язки, щоб пережити епоху Трампа – ЗМІ


Більше новин