“Укрэнерго” сняла сетевые ограничения для Киева и области

30.03.2023 17:25 | Укррудпром

Энергетики завершили аварийно- восстановительные работы на одном из энергообъектов в центральном регионе, что позволило снять ограничения в магистральных сетях для Киева и Киевской области, сообщила НЭК “Укрэнерго”.

Согласно сообщению компании в Телеграмм-канале, ограничения потребления все еще применяются в Житомирской области. Вместе с тем в НЭК пояснили, что благодаря солнечной погоде и работе возобновляемых источников энергии ограничения потребления в регионе меньше обычного.

“Однако из-за значительного объема повреждений оборудования сети еще не полностью восстановлены. Ремонтные работы в регионе продолжаются, а также продолжаются на всех других энергообъектах, поврежденных российскими массированными обстрелами”, — отметили в “Укрэнерго”.

В то же время, по информации компании, из-за последствий непогоды есть локальные отключения в Черниговской и Киевской областях, но бригады облэнерго работают над восстановлением энергопитания потребителей.

В “Укрэнерго” подчеркнули, что энергосистема все еще восстанавливается от последствий российских ракетных и дроновых атак, в связи с чем призвали потреблять электроэнергию разумно: не включать одновременно много мощных приборов, распределять, по возможности, их использование в течение суток.

“Это позволит снизить нагрузку на энергосистему”, — пояснили в НЭК.

Как сообщалось, непогода привела к отключениям электроэнергии в 12 областях Украины 29 марта, в частности, в Киеве и Киевской области пришлось применять стабилизационные графики из-за низкой пропускной способности сетей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?


Більше новин