В Україні планують створити Центр з організації гуманітарного розмінування, — Богдан Драп’ятий

30.03.2023 13:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Україні планують створити Центр з організації гуманітарного розмінування.
Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині Новини». «Сьогодні близько 30 % території нашої держави забруднено вибухонебезпечними предметами, а це 174 тисячі квадратних кілометрів.
Тому органи Міністерства внутрішніх справ України — ДСНС України, Національна поліція, Національна гвардія — долучені до процесу розмінування наших територій», — зазначив заступник Міністра. Він поінформував, що органи системи МВС виконують два типи розмінування: оперативне та гуманітарне.
Оперативне здійснює Національна поліція разом із ДСНС після деокупації територій, де необхідно якомога швидше відновити життя відповідного регіону, діяльність об’єктів критичної інфраструктури, транспорту та екосистеми.
Гуманітарне розмінування — планове.
До цього процесу долучені ДСНС, Національна поліція, Міноборони, а також приватні неурядові оператори з гуманітарного розмінування. Також Богдан Драп’ятий розповів про плани щодо створення Центру з організації гуманітарного розмінування: «Цей процес [розмінування] є надзвичайно довготривалим і складним. Наразі функціонує міжвідомча робоча група, яку очолює Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко, де було прийнято рішення про необхідність створення Центру з організації гуманітарного розмінування.
Він координуватиме всі органи для ефективного здійснення розмінування нашої території». На питання журналіста щодо часу, який знадобиться для розмінування українських територій, Богдан Драп’ятий відповів, що це буде відомо лише після перемоги України і відновлення кордонів до 1991 року. «Ми знаємо наші сили, спроможності та наші потреби.
З початку повномасштабної війни підрозділи ДСНС та Національної гвардії України розмінували 1 тисячу квадратних кілометрів, знешкодили та нейтралізували близько 520 тисяч вибухонебезпечних предметів… Ми вдячні нашим міжнародним партнерам, які вже надають відповідну технічну допомогу для гуманітарного розмінування», — наголосив заступник Міністра.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку
16:29 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
16:19 - Мінекономіки: Використайте "Нацкешбек" до 30 червня, інакше гроші повернуться в держбюджет
16:00 - Розвиток ринків для малого та середнього бізнесу: НКЦПФР ознайомилася з досвідом Іспанії
15:56 - Інкасатора оштрафували на 17 тисяч за те, що на його телефоні виявили порнографічне фото
15:48 - 10,5 років позбавлення волі: апеляція не змінила покарання ексдепутату Крючкову
15:36 - Наслідки інфляції: росіяни скоротили витрати на одяг до мінімуму за останні 11 років
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
15:00 - «Національний кешбек»: використайте накопичення до 30 червня та продовжуйте отримувати виплати в новому етапі
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу
14:49 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
14:47 - Порядок розрахунку податкової знижки за навчання
14:45 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:44 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати
14:44 - Проїзд у транспорті Києва подорожчає до 30 гривень: У КМДА анонсували проєкт нових тарифів
14:43 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:41 - Інтерв’ю щодо права на податкову знижку


Більше новин