Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 06:00 30.03.2023 щодо російського вторгнення

30.03.2023 07:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розпочалася чотирьохсота доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби противник завдав 5 ракетних та 25 авіаційних ударів, здійснив 34 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.
Внаслідок авіаційного удару по інфраструктурі міст Берислав Херсонської області та Дружківка Донецької області отримали поранення цивільні люди, пошкоджені приватні будинки та об’єкти цивільної інфраструктури. Противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.
Підрозділи Сил оборони України відбили на них понад 60 атак противника.
В епіцентрі бойових дій залишаються Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін, ознак формування ворожих наступальних угруповань не виявлено.
Протягом минулої доби ворог обстріляв райони населених пунктів Чернацьке, Есмань, Кучерівка, Білопілля, Волфине та Басівка Сумської області, а також понад 15 районів населених пунктів на Харківщині.
Серед них: Уди, Стрілеча, Глибоке, Красне, Піщане, Гатище, Вовчанськ, Бочкове та Комісарове. На Лиманському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії в районах Стельмахівки та Виїмки.
Артилерійських обстрілів зазнали райони населених пунктів Куп’янськ, Колодязне, Дворічна, Западне, Петропавлівка і Кислівка Харківської області; Стельмахівка, Невське, Кузьмине, Білогорівка - Луганської, а також Колодязі, Спірне та Сіверськ Донецької області. На Бахмутському напрямку ворог продовжує штурм Бахмута.
В ході штурмових дій противника наші воїни відбили 28 атак противника.
В той же час, протягом доби, противник вів безуспішні наступальні дії в районі Оріхово-Василівки.
Здійснив обстріли населених пунктів Оріхово-Василівка, Бахмут, Іванівське, Часів Яр, Новомаркове та Олександро-Шультине Донецької області. На Авдіївському та Мар’їнському напрямках противник вів наступальні дії в напрямку населених пунктів Новокалинове, Степове, Авдіївка, Сєверне, Первомайське, Мар"їнка Донецької області, успіху не мав.
Обстріляв, зокрема, Новокалинове, Степове, Авдіївку, Сєверне, Водяне, Первомайське, Карлівку, Красногорівку, Мар"їнку, Побєду та Новомихайлівку Донецької області. На Шахтарському напрямку, протягом доби, ворог здійснив обстріли по районах Вугледара, Пречистівки та Великої Новосілки. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється.
Обстріляв понад 20 районів населених пунктів, серед них – Малинівка, Гуляйполе, Залізничне, Новоданилівка, Новоандріївка, Староукраїнка, Чарівне Запорізької області; Михайлівка, Новоолександрівка, Новоберислав, Томарине, Розлив Херсонської області та місто Херсон. В деяких населених пунктах тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, російські загарбники продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини.
Зокрема, у Красноперекопську працівники фсб проводять активні контррозвідувальні заходи із супроводженням принизливих процедур фільтрації, здійснюючи роздягання, допити з побиттям цивільного населення тощо. Авіація Сил оборони минулої доби завдала 5 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ППО Повітряних Сил ЗСУ знищили російський бомбардувальник Су-24М. Українські ракетники та артилеристи, в той же час, уразили 3 райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, станцію радіоелектронної боротьби, склад боєприпасів та 2 склади пально-мастильних матеріалів ворога. Підтримуйте Збройні Сили! Переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.12.2025
14:15 - Нуль кандидатів українців: Новим бізнес-омбудсменом знову буде іноземець
13:50 - На аукціон виставили 10 мільйонів гривень кредитів одразу шести банків
13:45 - "Укренерго" закликає перенести користування потужними електроприладами на ніч
13:37 - Управління держохорони накупило люксових мінівенів Volkswagen на 52 мільйони
13:20 - ДБР повідомляє про суттєве збільшення скерованих до суду справ
13:00 - Як відповісти на 200 тисяч дзвінків за два дні. Кейси постачальників комунальних послуг
12:55 - Закон про держбюджет-2026 направили на підпис президенту
12:50 - Нафта коливається біля 2-тижневого максимуму спостерігаючи за геополітикою
12:25 - московія продає нафту Китаю з рекордними знижками – Reuters
12:20 - В Україні прискорять процес бронювання працівників бізнесу
11:53 - Суд у Гаазі заарештував активи оператора "Турецького потоку" за позовом ДТЕК
11:30 - Monobank запустив сервіс, який конкуруватиме з OLX
11:20 - Українські банки подали рекордну кількість позовів до боржників
10:49 - Сім членів ЄС закликали пришвидшити виділення Україні репараційної позики
10:45 - Розвиток інклюзивного і безбар’єрного середовища в органах влади: представники Міненерго взяли участь у воркшопі україно-шведського проєкту BUILDS-UP
10:45 - У Фастові збудують новий вокзал замість зруйнованого ворожим обстрілом
10:44 - Стратегічний розвиток центральних банків: НБУ всьоме провів щорічний міжнародний круглий стіл зі стратегічного управління
10:20 - Обстріли московія призвели до знеструмлення у п'яти областях України
10:02 - До уваги платників орендної плати за землю!
10:01 - Електронний кабінет: для уникнення подвійного оподаткування до заяви про підтвердження резидентського статусу платник надсилає документи/відомості
10:00 - Ситуація в енергосистемі на 8 грудня
10:00 - Про самостійне виправлення помилок, допущених у Звіті про контрольовані операції за минулі звітні (податкові) періоди
09:58 - Трамп долучиться до вирішення долі купівлі Warner Brothers компанією Netflix
09:57 - Чи потрібно СГ, який здійснює діяльність у сфері ресторанного господарства для продажу алкогольних напоїв на розлив мати у назві слова «кафе», «бар» або «ресторан»?
09:56 - До уваги ФОПів, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами і мають найманих працівників!
09:55 - Порядок отримання статусу резидента Дефенс Сіті
09:54 - Визначення платниками податку на прибуток підприємств резидентів
09:53 - Відшкодування збитків за пошкоджене, знищене (втрачене) майно: що з базою оподаткування ПДВ?


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32402
Австралійський долар27.9303
Така0.34419
Канадський долар30.4723
Юань Женьміньбі5.952
Чеська крона2.0213
Данська крона6.5638
Гонконгівський долар5.407
Форинт0.1279
Індійська рупія0.46693
Рупія0.0025198
Новий ізраїльський шекель13.1059
Єна0.27044
Теньге0.082327
Вона0.028685
Ліванський фунт0.00047
Малайзійський ринггіт10.2285
Мексиканське песо2.3131
Молдовський лей2.4745
Новозеландський долар24.3375
Норвезька крона4.1597
Саудівський ріял11.2088
Сінгапурський долар32.4514
Донг0.0015958
Ренд2.4784
Шведська крона4.4784
Швейцарський франк52.2349
Бат1.32092
Дирхам ОАЕ11.4545
Туніський динар14.3608
Єгипетський фунт0.8853
Фунт стерлінгів56.0372
Долар США42.07
Сербський динар0.4173
Азербайджанський манат24.7441
Румунський лей9.6325
Турецька ліра0.9883
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.3594
Болгарський лев25.064
Євро49.0242
Ларі15.5826
Злотий11.5905
Золото177239.23
Срібло2461.08
Платина69962.83
Паладій61776.43

Курси валют, встановлені НБУ на 09.12.2025