Національний банк за підтримки Світового банку розпочинає другу серію навчальних вебінарів для професійних учасників страхового ринку щодо застосування нового МСФЗ 17 "Страхові контракти"

29.03.2023 23:28 | Fin.Org.UA

Національний банк України розпочинає другу серію навчальних вебінарів для професійних учасників страхового ринку щодо застосування нового міжнародного стандарту фінансової звітності 17 "Страхові контракти" (далі –  МСФЗ 17 "Страхові контракти").

 

Навчання відбудеться за підтримки Світового банку в межах проєкту "Звітність учасників ринку небанківських фінансових послуг". Знаннями з учасниками вебінарів ділитиметься спікер Світового банку Даррел Скотт – міжнародний експерт з імплементації МСФЗ 17 "Страхові контракти".

 

Мета проведення вебінарів – надати практичну допомогу, пов’язану з процесом імплементації МСФЗ 17 "Страхові контракти", керівникам, фінансовим директорам, бухгалтерам, актуаріям страхових компаній, а також аудиторам та іншим фахівцям, що беруть участь у впровадженні нового стандарту фінансової звітності.

 

Навчання стартує 30 березня і триватиме до 11 травня 2023 року включно. Вебінари проводитимуться двічі на тиждень за таким графіком:

 

  • четвер – навчальні сесії за програмою з 10.00 до 13.00;
  • середа – сесії запитань-відповідей за попередньо розглянутою темою з 15.00 до 16.30 (дата та час можуть бути змінені, про що буде повідомлено окремо).

 

 

 

Нагадаємо, перша серія навчальних вебінарів щодо застосування МСФЗ 17 "Страхові контракти" пройшла з 6 вересня до 27 жовтня 2022 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026
17:30 - В одному з найбільших міст України дозволять їздити швидше
17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
17:00 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді штрафів
16:50 - Один із найбільших НПЗ московії може не працювати ще місяць – Reuters
16:40 - "Фавбет" оштрафували на понад 400 тисяч: в чому причина
16:38 - Стратегічне рішення: Уряд погодив будівництво заводу з виробництва паливних збірок для АЕС
16:32 - Чому обшуковують лікарні
16:30 - Тренд енергетичної децентралізації: сучасні рішення для енергонезалежності бізнесу
16:27 - Морський порт вперше в Україні продав послуги перевантаження через аукціон
16:10 - Засідання Комісії
16:00 - Латвія припинила експортувати до московія руду, але продовжує постачати алкоголь – ЗМІ


Більше новин